Info Inhibitor

Przesłanie szkolenia
Info Inhibitor

danie innym tego co najlepsze w nas samych, nie tylko daje im szansę na lepsze życie, lecz i nam pozwala realizować siebie w dużo większej skali.

Michał Wawrzyniak głęboko wierzy, że każdy, kto w swoim życiu rozwiązał choć jeden problem jest w stanie zarabiać na swojej wiedzy! Dla wielu osób, ten odważny komunikat jest… zbyt odważny, ale Michał znany jest z tego, że potrafi najtrudniejszą wiedzę i najbardziej zaawansowane strategie wyłożyć w tak prosty i czytelny sposób, że wszyscy wiedzą co dokładnie mają zrobić. To daje im poczucie, że uczą się od prawdziwego Eksperta.

O tym właśnie jest to szkolenie! Czyli jak kreować Twój wizerunek, oraz w jaki sposób opakować swoją wiedzę, aby ludzie faktycznie mogli i chcieli ją kupić.

Są dwa podstawowe miejsca, w których zlokalizujesz wiedzę na której możesz zarabiać bardzo godziwe pieniądze i pomóc wielu osobom!

Miejsce #1 Jeżeli do tej pory w swoim życiu popełniłeś/aś ogromne błędy, straciłeś związek, pieniądze, pracę, biznes… to jest spora szansa, że wiesz o rzeczach, które innym mogą oszczędzić cierpienia, przez które Ty przeszedłeś/przeszłaś.

Ile dla Ciebie warte byłoby uniknięcie tamtych błędów?
Co byś dał lub dała za to, aby wiedzieć jak sobie z nimi błyskawicznie poradzić?

Są ludzie, którzy zapłacą za to aby dowiedzieć się jak uniknąć ogromnych błędów i porażek. Z uśmiechem na ustach zapłacą pieniądze komuś, kto już je popełnił i wie jak sobie z nimi poradzić lub ich uniknąć. Jest to pewne na 100%. Z resztą, Ty również tak byś zrobił/a!

Miejsce #2 Co umiesz robić? Z jakimi pytaniami/sprawami przychodzą do Ciebie znajomi, przyjaciele, rodzina…? Co takiego potrafisz, czego inni nie umieją?

Część osób odpowiada sobie teraz w głowie, że „ja nic takiego nie potrafię”.
Jeżeli tak jest, to m.in. dlatego powinieneś/aś zdecydować się na to szkolenie, ponieważ dowiesz wtedy w jaki sposób zlokalizować te rzeczy.

Jeżeli natomiast wiesz w czym jesteś świetny/na i są rzeczy, o które regularnie Ciebie pytają, to znak, że w oczach niektórych osób już jesteś „Ekspertem”. Czas teraz na to aby nauczyć się, w jaki sposób docierać do większej ilości osób i… brać za swój czas i wiedzę odpowiednie pieniądze!

Jeżeli faktycznie chcesz zarabiać jeszcze więcej niż obecnie, dzięki sprzedawaniu swojej wiedzy to widzimy się na szkoleniu!

DATA:
7-8 listopad 2015

WARTOŚĆ: 2970 PLN

Cena w okresie 12.10 – 15.11.2014: 200 PLN
Cena w okresie 16.11 – 15.12.2015: 300 PLN
Cena w okresie 16.12.2014 – 15.01.2015: 400 PLN
Cena w okresie 16.01 – 31.01.2015: cena rośnie*

Kupuję Szkolenie

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK