Klub Rozwoju MentalWay

Cel Klubu Rozwoju MentalWay


Celem tego szkolenia jest zrozumieć,
że to nie Czas ani Pieniądze nas powstrzymują. Tylko MY sami!


Założeniem spotkań Klubu Rozwoju MentalWay jest stworzenie możliwości rozwoju personalnego i biznesowego dla niemal wszystkich, tak, aby były one dostępne dla każdego, bez względu na dwie główne przeszkody:

A także, żeby dostarczały regularnie nowej dawki wiedzy i energii, gromadziły osoby o podobnych zainteresowaniach, które są szczerze nakierowane na swój rozwój i sukces w życiu, a nie tylko na stękanie i narzekanie, jak ogromna większość ich znajomych.

Kluby organizowane są głównie w weekendy, a ich koszt to 50 PLN. Tak, aby każdy mógł dojechać i skorzystać, nawet wtedy, gdy nie może pozwolić sobie na urlop czy szkolenia za tysiące złotych.

Mam dość tego, że udaje się tylko tym, których na to stać lub mają czas! Kiedy podsumuje swoje wpadki i sukcesy, to dostrzegam, że 2 największe przeszkody w życiu to: brak pieniędzy i/lub brak czasu. Blokują one ludziom rozwój i osiąganie tego, czego pragną. Nie każdy może stracić kilkanaście lat na dochodzenie do czegoś lub nie chce inwestować setek tysięcy złotych. Ja to zrobiłem, więc dziś mogę dać coś od siebie.

Michał Wawrzyniak
Michał Wawrzyniak

Założyciel i Główny trener MentalWay

Co otrzymam w cenie szkolenia?
Ogromną ilość emocji i dobrych wrażeń! Sporo nowych kontaktów, znajomości oraz przyjaźni, ludzi, którzy myślą tak jak Ty! Dużą dawkę motywacji, energii do działania i humoru, którym Michał Wawrzyniak okrasza każde swoje wystąpienie.
Dlaczego szkolenie kosztuje tylko 50 PLN?
Michał Wawrzyniak walczy z jedną z największych przeszkód w życiu: brakiem pieniędzy, dlatego umożliwia przyjazd na Klub Rozwoju i wspólną naukę oraz zabawę za jedyne 50 PLN.
Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Zdecydowanie tak! Klub Rozwoju MentalWay to doskonały sposób na spędzenie dnia w gronie osób, którzy bardzo, ale to BARDZO chcą się rozwijać. Dzięki Tobie, Twoi znajomi będą mieli szansę poznać wspaniałych ludzi i otrzymać potężną ilość wiedzy oraz inspiracji!
Co otrzymam w pakiecie VIP?
W pakiecie VIP do swojego biletu otrzymasz miejsce bliżej sceny (na płycie), gdzie wrażenia są najmocniejsze oraz osobne wejście, gwarantujący wyższy komfort.
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK