Leadership Point

Celem szkolenia
Leadership Point

jest zrozumienie, że każdy z nas już jest Liderem
dla samego siebie.
Ukrywanie się przed samym sobą, to ucieczka.

Powiedz, jak wygląda aktualnie Twoje przywództwo albo jak chcesz, aby ono wyglądało? Czy, gdy delegujesz swoje zadania, gdy wydajesz polecenia, masz poczucie, że członek Twojego zespołu lub Twój podwładny bez najmniejszego skrzywienia wykona momentalnie zadanie? A gdybyś w tym momencie powiedział, żeby pozmywać wszystkie okna, zetrzeć kurze i odkurzyć całe biuro, ponieważ za 15 minut przyjdzie do Ciebie osoba na ważne spotkanie i chcesz, aby wszystko wyglądało idealnie…

Czy ktoś z Twojego zespołu by się skrzywił?

Zakwestionował pod swoim nosem (lub później przy zespole) ważność tego zadania?

Gdy jesteś Liderem lub chcesz się nim stać, musisz wiedzieć, że Twoi ludzie muszą bezgranicznie Ci ufać i realizować zadania tak szybko, jakby od tego zależało ich życie. Pasuje w tym miejscu idealnie porównanie do wojska, w którym jeżeli ktoś starszy stopniem wydaje rozkaz, to każdy rozkaz wykonany jest natychmiast. Bez zbędnego gadania. Bez czekania. Bez narzekania.

Zastanów się, czy wolisz być Liderem, którego zdanie i status jest regularnie kwestionowany przez podwładnych, tym samym podkopując Twój status i pozycję? Czy wolisz być Liderem, którego każde życzenie jest dosłownie rozkazem dla całego zespołu, a ludzie są szczęśliwi, że to Ty nosisz brzemię dowodzenia, zarówno w tych lepszych, jak i gorszych czasach?

Jeżeli bliższa jest Ci druga wersja, to szkolenie poprowadzone przez Michała Wawrzyniaka dostarczy Ci ogromnej ilości konkretnych przykładów biznesowych, case studies oraz schematów odpowiadających na pytanie „W jaki sposób stać się Liderem doskonałym?”.

Szkolenie bardzo mocno wspierane jest przez 40-letnie doświadczenie Johna Maxwella, który okrzyknięty jest Największym Guru Przywództwa na świecie! W końcu kto lepiej, niż jedyny polski członek Teamu Johna Maxwella oraz biznesman z 15-letnim doświadczeniem, poprowadziłby szkolenie na temat Lidershipu?

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK