Life Auto Pilot

Cel szkolenia
Life Auto Pilot

Celem jest zrozumieć, że w przypadku, gdy chcemy innego życia, potrzebujemy innych nawyków.
Bo to one prowadzą nas automatycznie do celu,
jak po sznurku.

Gdybyśmy spojrzeli na EMOCJE jako na potencjał elektryczny, to często narastają w nas powoli, a czasami obezwładniają nas ilością wrażeń. Lecz same w sobie nie mają ani ładunku dodatniego ani ujemnego. Istotne jest natomiast, CO z nas WYZWALAJĄ.

Zachowania, które są naszymi NAWYKAMI lub AUTO STRATEGIE, które kiedyś nam weszły w krew. Czy zawsze działa to na naszą korzyść, czy czasami nie przydałoby się wprowadzić pewnych AKTUALIZACJI do tego Auto Pilota?

Co z ludźmi, którzy żyją bez marzeń, bo to się nie opłaca lub nie wychodzi ? Jak sobie radzić z szarą codziennością, pogonią za czymś, ucieczką przed kimś, jeśli to stare zachowanie, które stało się nałogiem?

Kiedy dostrzec, że sukces nas usypia i nagle popełniamy błędy? KIEDY zmienić ZACHOWANIE?

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK