Life Flow Dynamics

Cel szkolenia
Life Flow Dynamics

To Elektryzujące połączenie wiedzy o profilach: Dynamiki Bogactwa i poziomach Spektrum Dynamiki Bogactwa. Poznaj Life Flow Dynamics

Stosowanie tego podejścia pozwoli Ci coraz częściej przebywać w Twojej strefie FLOW, czyli więcej zajmować się tym, co uwielbiasz robić i co daje Ci prawdziwą satysfakcję.

 

WAŻNE!

Aby wyciągnąć maksymalną ilość wniosków i zrozumienia Life Flow Dynamics, sugerujemy przed szkoleniem wykonać dwa testy online: Dynamiki Bogactwa (odkrycie profilu) oraz Spektrum Dynamiki Bogactwa (poznanie Twojego poziomu).
Testy są osobno płatne, pierwszy 359 PLN, a drugi 139 PLN.

Więcej informacji znajdziesz na:
www.DynamikaBogactwa.pl
www.SpektrumDynamikiBogactwa.pl

Dajemy Ci możliwość skorzystania z promocji jaka obowiązywała na Milionowym Klubie Rozwoju MentalWay, dzięki niej może kupić szkolenia nawet 90 % taniej. Pamiętaj, że do ceny biletu należy dodać koszt aktywacji promocji (dla osób nieobecnych na Milionowym Klubie)

DATA:

23-24 maja 2015

WARTOŚĆ: 2970 PLN

Cena w okresie 12.10 – 15.11.2014: 200 PLN
Cena w okresie 16.11 – 15.12.2015: 300 PLN
Cena w okresie 16.12.2014 – 15.01.2015: 400 PLN
Cena w okresie 16.01 – 31.01.2015: cena rośnie*

Kupuję Szkolenie

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK