Mental Lingua Franca

Celem szkolenia
Mental Lingua Franca

jest zrozumienie jaką siłę mają słowa i potrafię używać ich tak, aby działały zgodnie z moją intencją, a nie "tak jak wyjdzie", dzięki temu potrafię "znależć wspólny język" z każdym zarówno prywatnie jak i biznesowo.

To szkolenie odkryje przed Tobą nieznany do tej pory wymiar lingwistyki i komunikacji… a pełne zrozumienie swojego rozmówcy umożliwi Ci poprawienie wyników na każdej płaszczyźnie Twojego życia.

Prywatnie: Twoje relacje nabiorą jeszcze bardziej kolorowych barw, ponieważ nauczysz się komunikować z bliskimi w taki sposób, aby Twoje słowa brzmiały w ich rytmach, aby czuli przy Tobie to miłe uczucie, które towarzyszy im w ulubionych chwilach… aby zobaczyli Ciebie wreszcie w nowej odsłonie. Jako osobę absolutnie pewną siebie, wyrozumiałą, umiejącą dogadać się z każdym, rozwiązać konflikty i udzielić takich porad, które ludzie będą chcieli zastosować… za które szczerze Ci podziękują i będą wdzięczni.

Zawodowo: Wyobraź sobie, że siedzisz przy stole pokerowym i w kolejnym rozdaniu kart w Twoje ręce trafiają same Asy. Jak czułbyś się mając taką pewną rękę? Co powiesz na to, aby potrafić błyskawicznie odnaleźć się w każdej sytuacji, ponieważ rozumiesz, że wszystko w relacjach między ludźmi zależy od tego, jak dobrze potrafisz się komunikować. Z samymi Asami okaże się, że w kolejnych rozmowach z szefem, klientami, współpracownikami, zaczniesz po prostu czytać z nich jak z otwartej książki, po czym dopasujesz swój komunikat w taki sposób, aby chcieli się z nim zgodzić i finalnie spełnili każdy Twój etyczny cel.

Michał Wawrzyniak od 15 lat osiąga ogromne biznesowe sukcesy, a jeszcze dłużej pracuje nad swoimi umiejętnościami lingwistycznymi. Na tym szkoleniu poznasz jego najskrytsze sekrety i smaczki, które umożliwiły mu wejście na sam szczyt!

Szkolenie to jest doskonałe dla osób, które chcą prywatnie i zawodowo wzbić się jeszcze wyżej.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK