MentalMan

Celem szkolenia
MentalMan

jest zrozumienie, że wszystko zaczyna się od nas. Jeśli my sami nie wiemy czego chcemy, lub nie umiemy się domagać, zadbać i zrobić, to jak inni mogą to nam dać? Jesteśmy fundamentem każdej przyszłej relacji.

MentalMan to 3-dniowe szkolenie dla FACETÓW, które z jednej strony może być brutalne, ponieważ obala NAJWIĘKSZE ILUZJE FACETÓW na ich temat. Z drugiej strony, dostarcza potężnej ilości motywacji do zmiany życia, gdy tylko stawisz czoła prawdzie, której być może do tej pory unikałeś.

Michał Wawrzyniak zebrał i spójnie poukładał wiedzę≤ która umożliwiła mu zbudować Idealny Związek i stworzyć potężny biznes, który generuje miliony. Jego zasady, wartości i przekonania mogą również odmienić TWOJE życie!

Jest to szkolenie prowadzone przez Faceta dla Facetów. Michał, tak samo jak większość kobiet, twierdzi, że nie ma Faceta Idealnego, ponieważ niektórych instynktów czy myśli po prostu nie zmienimy… ALE! Ale można stać się Facetem bliskim ideału, Facetem Prawie Idealnym, a to szkolenie jest właśnie o tym!

Nie jest to coś na kształt uwodzenia, pua czy innych niepoważnych sztuczek. Jest to konkretne szkolenie, z którego faceci są po prostu zachwyceni. Michał podaje precyzyjne recepty, w jaki sposób poprawić jakość swojego prywatnego oraz biznesowego życia. Jest również bardzo dużo o Kobietach, o tym, czym się różnimy i w jaki sposób nauczyć się znacznie lepiej z nimi dogadywać…

To tak, jakbyś otrzymał instrukcję obsługi kobiet. Taką instrukcję, do której chcesz zaglądać, uczyć się jej i po prostu stosować…Jest to mega energetyczne i wypełnione testosteronem szkolenie, więc jeżeli jesteś Facetem, to zapnij pasy i rezerwuj bilet na kolejną edycję szkolenia.

PS. Jeżeli jesteś Kobietą, to idąc w ślady naszych Klientek, rezerwuj miejsce dla swojego Faceta i odpowiednio przygotuj się na Jego powrót…!

DATA: 29-31 maja 2015

CENA: 997 PLN

Kupuję Szkolenie

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK