MentalMoney

Cel Szkolenia
MentalMoney:

Pieniądze choć mianownik dzisiejszego świata, nie rządzą nim. Rządzi nim świadomy człowiek, który gdy ma Powód, to wie po co, dla kogo i jak chce żyć. Realizując siebie, wie jak używać, zdobywać i utrzymywać pieniądze.

MentalMoney to 3-dniowe szkolenie zmieniające mentalność finansową. Nieważne czy posiadasz już ogromne zasoby, czy borykasz się z problemami – każdy z nas może osiągać jeszcze więcej, jeszcze szybciej i żyć na właściwym poziomie.

Michał Wawrzyniak uczy bardzo wielu strategii i konkretnych sposobów, w jaki sposób wyjść z długów, w jaki sposób lepiej zarządzać swoimi finansami oraz jak wejść na drogę do miliona!

Nic z tych rzeczy nie wydarzy się, jeżeli wcześniej nie zmienisz swojej mentalności.

DZIEŃ 1 – CZAS – „Czy wytrzymasz czas potrzebny na dotarcie do celu?”

DZIEŃ 2 – EGO – „Wszystko zależy od Ciebie i Twojej Mentalności.”

DZIEŃ 3 – LĘK – „Czy stawisz czoła prawdzie i lękom?!”

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK