Mentalny Samuraj

Przesłanie szkolenia
Mentalny Samuraj

Życie nas doświadcza, lecz gdy wyprzedzimy wiele z wyzwań, to przygotujemy się na ostateczne zadania: stania się najlepszą wersją siebie.

Warsztaty z Przywództwa.

Szkolenia z Przywództwa ograniczają się z reguły do teorii, czy też kilku ćwiczeń na sali… wg Michała Wawrzyniaka to nie wystarcza i prawdziwe zrozumienie daje tylko FIZYCZNE DOŚWIADCZENIE POŁĄCZONE Z TEORIĄ I WYCIĄGANIEM WŁAŚCIWYCH WNIOSKÓW.

Być może „wiesz”, że zespół jest ważny, ale gdy doświadczysz przeprawy przez bagno mogąc liczyć tylko na osobę przed Tobą i za Tobą, czasami się topiąc i będąc skazany na śmierć, nie mając ludzi wokół siebie, to coś w Twoim podejściu do zespołu się zmienia…

W trakcie obozu Mentalnego Samuraja przeżyjesz wyjątkowo ekstremalne chwile, które pomogą Ci przełamać swoje największe lęki i obawy.

Gdy już się z nimi uporasz, przyjdzie czas na to, aby zbudować w Tobie postawę silnego lidera i poznać
w praktyce zasady dzięki którym nauczysz się przewodzić w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji (niezależnie czy będziesz przewodził grupie przyjaciół, rodzinie, czy swojemu zespołowi)!

Survival

Oddział Komandosów od lat dba, aby Mentalny Samuraj był Najmocniejszym Szkoleniem z Rozwoju Osobistego w Polsce. Oni doskonale wiedzą co zrobić, aby popchnąć do „niemożliwego” wyzwalając Cię
z ogromnych lęków, ograniczeń, myślenia „nie dam rady” lub „ja już nie mogę”.

Razem z Michałem potrafią stworzyć warunki, w których przysłowiowa „Pani Domu” staje się silnym Przywódcą. Kilkunastoletnie dziecko odkrywa w sobie ogromny potencjał i wiarę w siebie, a przysłowiowy „kozak” najpierw zmięknie, aby potem stać się jeszcze silniejszym Facetem, Ojcem i Liderem.

Kurs bezpieczeństwa (Krav Maga)

Robert Jędrzejewski jest absolutnym ekspertem w swojej dziedzinie. Od lat uczy Krav Magi (Izraelski System Samoobrony) zarówno cywilów, jak i jednostki specjalne nie tylko na terenie Polski.

Kilkudniowe zajęcia pod okiem Roberta sprawią, że poczujesz się znacznie bezpieczniej i będziesz wiedzieć jak reagować w różnych sytuacjach zagrożenia.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK