MentalWoman

Celem szkolenia
MentalWoman

jest zrozumienie, że wszystko zaczyna się od nas. Jeśli my sami nie wiemy czego chcemy, lub nie umiemy się domagać, zadbać i zrobić, to jak inni mogą to nam dać? Jesteśmy fundamentem każdej przyszłej relacji.

Dzięki 3-dniowemu szkoleniu MentalWoman zrozumiesz lepiej kobiecą energię oraz siłę, którą masz JUŻ w sobie.

Dowiesz się co zrobić, aby uwolnić się od osłabiających stereotypów, odnieść więcej sukcesów, być niezależną i budować idealne relacje. Wszystko po to, abyś była wreszcie sobą – prywatnie i zawodowo. Michał z ogromną przyjemnością pomoże Ci w tym wszystkim!

Jest to szkolenie, które Klientki dosłownie wymusiły na Michale, który znany jest z tego, że na swoich szkoleniach przeplata wiedzę zarówno ze sfer prywatnych, jak i biznesowych. Kobiety uczestniczące w jego szkoleniach były tak zachwycone precyzyjnymi poradami dla nich, że uprosiły go, aby poprowadził szkolenie tylko dla nich, tylko o nich. I tak się właśnie stało!

W trakcie szkolenia dowiesz się m.in. w jaki sposób dawać swojemu partnerowi czytelne i zrozumiałe dla niego instrukcje… i nie chodzi tutaj o sztuczki manipulacyjne, tylko o to, aby nareszcie odnaleźć wspólny język ze swoim partnerem lub tym, którego właśnie szukasz.

Będzie to już VII edycja tego szkolenia i setki kobiet, które uczestniczyły w poprzednich, z uśmiechem na twarzy powtarzają to szkolenie, zabierając ze sobą kolejne koleżanki!

DATA: 17-19 kwietnia 2015

WARTOŚĆ: 997 PLN

Cena w okresie 12.10 – 15.11.2014: 200 PLN
Cena w okresie 16.11 – 15.01.2015: 300 PLN
Cena w okresie 15.01 – 31.01.2015: cena rośnie*

Kupuję Szkolenie