Perfect Couple

Idea szkolenia
Perfect Couple

Każdy dojrzały związek będzie przechodził przez wiele etapów, zmian, zakrętów. Lecz tylko te, które chcą być idealne, zechcą się do tego przygotować i poświęcą odpowiednio dużo czasu wcześniej!

Trzy dni, dwa ciala i umysły, jedno życie!

Perfect Couple to przejście Twojego związku lub relacji z ludźmi na wyższy poziom. Przez 3 dni Michał skupi się wyłącznie na rozwijaniu idei, umiejętności i sposobu myślenia, które stoją za nazwą Perfect Couple. To, co się dzieje na tym unikalnym evencie totalnie zmieni Twoje dotychczasowe podejście do wielu tematów związanych z ludźmi. Podczas szkolenia wykonasz mnóstwo ćwiczeń, które pozwolą Ci nabrać nowych umiejętności interpersonalnych już na sali szkoleniowej.

Jedną z podstaw budowania i pielęgnowania relacji są EMOCJE. Na szkoleniu poczujesz całą gamę wrażeń i poznasz nowe, dotąd Tobie nieznane. Kiedy będziesz umieć je w sobie budzić, poznasz jaka jest ich natura oraz dlaczego są takie ważne, Twoje relacje z partnerem, czy partnerką wkroczą na nowe etapy.

UWAGA: Celowo piszemy tutaj o kolejnych poziomach i etapach. Na to szkolenie możesz przyjechać TYLKO i WYŁACZNIE po przerobieniu szkoleń:

– MentalWoman (Kobieta To TY) jeśli jesteś kobietą, lub

– MentalMan (Facet Prawie Idealny) jeśli jesteś facetem.

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to możesz obejrzeć te szkolenia w formie VOD na WayUp.pl i wziąć udział w Perfect Couple.