Perfect Couple

Idea szkolenia
Perfect Couple

Każdy dojrzały związek będzie przechodził przez wiele etapów, zmian, zakrętów. Lecz tylko te, które chcą być idealne, zechcą się do tego przygotować i poświęcą odpowiednio dużo czasu wcześniej!

Trzy dni, dwa ciala i umysły, jedno życie!

Perfect Couple to przejście Twojego związku lub relacji z ludźmi na wyższy poziom. Przez 3 dni Michał skupi się wyłącznie na rozwijaniu idei, umiejętności i sposobu myślenia, które stoją za nazwą Perfect Couple. To, co się dzieje na tym unikalnym evencie totalnie zmieni Twoje dotychczasowe podejście do wielu tematów związanych z ludźmi. Podczas szkolenia wykonasz mnóstwo ćwiczeń, które pozwolą Ci nabrać nowych umiejętności interpersonalnych już na sali szkoleniowej.

Jedną z podstaw budowania i pielęgnowania relacji są EMOCJE. Na szkoleniu poczujesz całą gamę wrażeń i poznasz nowe, dotąd Tobie nieznane. Kiedy będziesz umieć je w sobie budzić, poznasz jaka jest ich natura oraz dlaczego są takie ważne, Twoje relacje z partnerem, czy partnerką wkroczą na nowe etapy.

UWAGA: Celowo piszemy tutaj o kolejnych poziomach i etapach. Na to szkolenie możesz przyjechać TYLKO i WYŁACZNIE po przerobieniu szkoleń:

– MentalWoman (Kobieta To TY) jeśli jesteś kobietą, lub

– MentalMan (Facet Prawie Idealny) jeśli jesteś facetem.

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, to możesz obejrzeć te szkolenia w formie VOD na WayUp.pl i wziąć udział w Perfect Couple.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK