Urban Samurai

Cel
Urban Samurai

To błyskawiczne wyciąganie wniosków, szybka adaptacja do nowych warunków i wykorzystywanie zdobytej wiedzy NATYCHMIAST!

Miejski obóz pełen krwiożerczych zombie, chcących jedynie Twojego mózgu!

Tylko wyciągając błyskawicznie wnioski, adaptujac się do warunków i natychmiast wykorzystując zdobytą wiedzę, masz szansę przeżyć.

To właśnie posapokaliptyczny świat Urban Samurai, w którym pomoże Ci przetrwać Michał Wawrzyniak i Robert Jędrzejewki.

Data: 17-21 czerwca 2015

Cena w okresie 12.10 – 31.01.2015: 1500 PLN*

Kupuję Szkolenie
 

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK