Webinary, LIVE & Eventy Online

Nadrzędny cel
Eventów Online

Stworzone po to, aby odległość przestała mieć znacznie, rozwój był dostępny niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, a szkolenia online osiągnęły jakość telewizyjną...
Mało tego... wiele z nich jest ZA DARMO!
Kojarzysz wszechobecne webinary? Brzydka i monotonna prezentacja?
Slajd po slajdzie, który zamiast stymulować, uczyć i inspirować jest jak kolejny gwóźdź do trumny...?

Tutaj tego nie znajdziesz.

Tak samo jak Eventy stacjonarne Michała są wyjątkowe, szkolenia online są najwyższych światowych lotów i uczestnicząc w nich docenisz nie tylko potężną i gotową do zastosowania wiedzę, ale również całą designerską i technologiczną otoczkę!

Dzielimy je na TRZY kategorie:
1. Webinary: najbardziej skondensowane pigułki wiedzy
2. LIVE HD: często darmowe szkolenia transmitowane z naszej siedziby
3. Transmisje ONLINE: transmisje LIVE z Eventów stacjonarnych
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK