Coaching i Mentoring

Coaching oraz Mentoring istnieją od tysięcy lat, choć wiele osób uważa je jeszcze za "nowe metody" pracy nad doskonaleniem swoich umiejętności.

Obie, choć z jednej strony są swoim przeciwieństwem, posiadają ten sam cel: pomóc Ci dostać się z punktu, w którym znajdujesz się dzisiaj do punktu, w którym chcesz być.

Niezależnie czy jest to rozwiązanie prywatnego/biznesowego problemu czy odnalezienie sposobu realizacji celu/marzenia.

To droga na skróty, która zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz.

Jest to również najbardziej ekskluzywna forma pracy z Michałem, ponieważ pracujecie indywidualnie w przysłowiowe "cztery oczy". Poznaj istniejące opcje i wybierz poniżej tę najbardziej odpowiednią dla Ciebie.Coaching E-mail

Szybko, prosto i w komfortowych warunkach. Piszesz swoje pytania, wątpliwości, czy też list, w którym zawierasz wszystkie tematy. Michał analizuje, czasami dopytuje i przesyła Ci serię zadań, ćwiczeń, podpowiedzi oraz wskazówek. W swoim własnym tempie, w zaciszu domowym lub w swoim biurze, pracujesz nad swoimi tematami.

1 e-mail = 1000 PLN brutto
Zestaw 10 e-maili = 10 000 PLN brutto


Coaching Audio

Czasami potrzebujesz porady lub podpowiedzi nagle, tuż przed ważnym spotkaniem, wystąpieniem czy też zaraz po nagłym wydarzeniu. Idealne więc jest mieć możliwość uzyskania profesjonalnego feedbacku od kogoś, kto takich tematów przerabia setki w każdym tygodniu. A jeśli natrafisz na coś ekstremalnego, to dobrze wiedzieć, że ta osoba wie gdzie szukać i ma do tego cały sztab asystentek, które odszukają, zestawią i przygotują dane niezbędne to wyciągnięcia odpowiednich wniosków.

1 godzina = 1.500 PLN brutto
Zestaw 10 godzin = 12.000 PLN brutto

(nasi klienci, bardzo często rozkładają swoje godziny na różne warianty: 5, 10, 15, 30 minutowe. Liczy się bowiem treść, a nie wiszenie i paplanie przez słuchawkę)

Coaching Personalny

Nic nie zastąpi fizycznego spotkania dwóch osób. W końcu nasz świadomy umysł wychwytuje tylko kilka procent świadowych i nieświadomych sygnałów. Poza werbalną stroną, istnieje wiele czynników, które profesjonalista dostrzeże, podda analizie i zaskoczy Cię swoimi wnioskami. Dlatego też, jeśli masz taką możliwość, to zdecyduj się na spotkania fizyczne, podczas których ”na żywo” otrzymujesz bezpośredni i natychmiastowy feedback od Michała, który potrafi celnie trafić.

1 spotkanie od 2 do 6h = 6 500 PLN brutto


Mentoring biznesowy

Jest to forma pracy z Michałem przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów dostępna wyłącznie na specjalne zaproszenie. Możesz mieć pewność, że Twój biznes czekają ogromne zmiany jeśli postanowisz pracować wspólnie z Michałem nad Twoimi najważniejszymi celami.

Miesięczny = 30 000 PLN brutto
Kwartalny = 90 000 PLN brutto
Roczny = 250 000 PLN brutto

W tej cenie obok fizycznych spotkań otrzymujesz również bezpośredni e-mail, tel. oraz skype Michała.

Aby zamówić skontaktuj się z

Katarzyną Wawrzyniak

k.wawrzyniak@mentalway.pl / 519 108 396 / 62 502 81 81