Pod okiem Michała Wawrzyniaka robimy WIELKIE RZECZY! MentalWay Dream Team tworzą osoby, dla których rozwój i doskonalenie mentalności to nie praca, a styl życia.

Bo kto inny mógłby ciężko pracować ustawowe 8 godzin dziennie ;).

Nikt z nas nie znalazł się tutaj przypadkiem, w końcu każdy zaczynał z tego samego miejsca – z sali szkoleniowej Michała, gdzie mógł nas zobaczyć, poznać i zdecydować, czy da nam szansę.

Osoby, które widzisz poniżej to Ci, którzy mogą dzisiaj z dumą nazywać się Dream Teamem!

Znacznie więcej osób próbowało do nas dołączyć, ale kierat 8-godzinnej pracy bez stresu i ciśnienia, nad ilością projektów przekraczających ludzkie wyobrażenia spowodowały, że ogromna ilość osób opuściła nasze szeregi i zostali NAJLEPSI.

Z jednej strony jesteśmy absolutnie różni, z drugiej jednak posiadamy szereg wspólnych cech, które niczym najlepsze spoiwo scala nas w jedność.

Możesz być pewien, że wiemy co to teamplay i stawianie dobra ogółu ponad jednostkę. Tak jak w starożytnej Sparcie życie wojownika stojącego w falandze
zależało od osoby stojącej obok, tak nasz sukces zależy od najlepszej pod Słońcem współpracy.

Poznaj najlepszych z najlepszych. Fachowców i osoby na drodze do Ekspertyzy w swojej dziedzinie.

Poznaj MentalWay Dream Team tworzony pod okiem naszego Mentora, Michała Wawrzyniaka.


Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK