Promocja Aktywacja Cen Minimalnych

 

I. Warunki uczestnictwa

Zdobywanie EVENTÓW oraz/ lub LIVE++ w cenach minimalnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia eventów oraz/ lub LIVE++ z poniższej listy w cenach minimalnych na warunkach określonych w promocji. Promocja trwa od dnia 11.10.2015 do 31.12.2015 lub do wysprzedania dostępnych miejsc.

Eventy oraz/lub LIVE++ możesz zakupić w cenach minimalnych, jeśli:

  • byłaś/ byłeś osobiście na Milionowym Klubie Rozwoju MentalWay 2015 oraz posiadałeś/ aś bilet wystawiony na Twoje imię i nazwisko,
  • brałeś/ brałaś udział w zdobywaniu szkoleń w cenach minimalnych podczas trwania szkolenia oraz po wysłaniu SMS na numer 503 340 503 otrzymałeś/ aś odpowiedź potwierdzającą zdobycie danego eventu oraz/ lub LIVE++ w formie SMS o treści:

 

Gratulujemy! Zdobyłeś/aś event (lub LIVE++) (Nazwa eventu / LIVE++) w cenie minimalnej! Na stronie www.mentalway.pl/min dowiesz się jak i kiedy dopełnić formalności, zobowiązana jest opłacić cenę aktywacji danego eventu bądź LIVE++.

 

Produkty dostępne w promocji:

EVENTY STACJONARNE:

Deal with NO 1.0

CrowdEffect 1.0

HejtoHolik 1.0

WillPower 1.0

FreeBrand 1.0

HintSeeker 1.0

 

Szkolenia on-line LIVE++:

Art of Dreaming 3.0

Mental Lingua Franca 3.0
Perfect Couple 2.0

Culture Guru 2.0

Life Flow Dynamics 2.0

 

Ilość aktywowanych elementów spośród tych, które można aktywować to maksymalnie 4 eventy, 4 szkolenia LIVE++ bądź dowolna konfiguracja eventów i LIVE++ w sumie dająca 4!

 

Cennik aktywacji:

  • pierwszy aktywowany produkt (event bądź LIVE ++) – 10 PLN netto,
  • drugi aktywowany produkt (event bądź LIVE ++) – 20 PLN netto,
  • trzeci aktywowany produkt (event bądź LIVE ++) – 30 PLN netto,
  • czwarty aktywowany produkt (event bądź LIVE ++) – 40 PLN netto

łącznie kwota aktywacji za 4 wybrane produkty (eventy bądź LIVE++) to 100 PLN netto.

Kwoty aktywacji powinny zostać opłacone najpóźniej do dnia 31 grudnia 2015.

Od 1 stycznia 2016 eventy oraz/ lub LIVE++ zdobyte w cenach minimalnych, które nie zostaną aktywowane opłatą aktywacyjną, tracą bezpowrotnie swoją ważność. Czynnikiem decydującym jest data zaksięgowania się środków pieniężnych bezpośrednio na koncie MentalWay lub w systemie płatności on-line PayU.pl.

Ilość miejsc na każdy z EVENTÓW jest ograniczona, więc nawet jeśli zdobędziesz event, zostając wybranym po wysłaniu SMSa, lecz nie opłacisz ceny aktywacyjnej na czas,
a wolne miejsca się skończą, MentalWay zastrzega sobie prawo do zaproponowania Ci VOD (zapisu Video ze szkolenia) lub anulowania Twojego zdobytego eventu.

 

Bilety na EVENTY oraz LIVE++, które zdobywasz w cenach minimalnych, to bilety General!

 

Ceny aktywacji NIE ZAWIERAJĄ w sobie kosztów posiłków, cateringu czy noclegu
w czasie trwania event
ów!

 

UWAGA!!! Pamiętaj, że opłacając aktywację zdobytych w czasie Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay eventów oraz/ lub LIVE++ uczestniczysz w promocji, w związku
z czym:

  • w przypadku rezygnacji ze szkolenia wpłacona za szkolenie kwota nie zostanie zwrócona, ponieważ stanowi koszty logistyczne.
  • po aktywowaniu szkolenia zdobytego w cenie minimalnej (wpłaceniu kolejno 10 PLN netto za pierwszy produkt, 20 PLN netto za drugi produkt, 30 PLN netto za trzeci produkt oraz 40 PLN netto za czwarty produkt), poprosimy Cię o mailowe potwierdzenie Twojego przybycia na szkolenie (potwierdzenie będzie wysłane na Twój adres e-mail na najpóźniej 2 tygodnie przed każdym szkoleniem). Będzie to oznaczało, że w pełni DECYDUJESZ SIĘ NA UDZIAŁ W SZKOLENIU i STAWISZ SIĘ NA NIM! Jeśli okaże się, że finalnie nie pojawisz się na nim z jakichkolwiek powodów, mamy prawo zażądać od Ciebie kosztów logistyki 75 lub 150 PLN od dniaszkolenia lub anulować pozostałe zdobyte w cenach minimalnych i opłacone Eventy bądź LIVE++.
  • jeśli opłacisz aktywację zdobytego w cenie minimalnej eventu bądź LIVE++, a na sali wyczerpią się miejsca z Twojej kategorii biletów (GENERAL), zamiast wejściówki na event otrzymasz VOD (zapis Video) z tego szkolenia. O kolejności wejścia na salę na event decydują oba czynniki: kolejność aktywacji zdobytych eventów jak również potwierdzenie obecności w odpowiedzi na maila wysłanego do Ciebie przed szkoleniem.

 

 

II. Postanowienia końcowe

Daty szkoleń:

Terminarz eventów, LIVE++ oraz obozu stanowi Załącznik nr 1 niniejszego regulaminu.

MentalWay zastrzega sobie prawo do zmiany terminów eventów, LIVE++ oraz obozu ze względów logistycznych. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji MentalWay nie jest zobowiązane do zwrotu poniesionych przez uczestnika kosztów.

Produkty oraz usługi zakupione w promocji, nie podlegają zwrotowi, wymianie ani nie mogą być zamienione na inny produkt lub usługę czy przepisane na inną osobę, niż osoba zakupująca szkolenia.

 

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszych Zasadach zastosowanie ma Regulamin MentalWay.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Załącznik nr 1.

 

GRAFIK WYDARZEŃ NA ROK 2016

 

 

Nazwa Rodzaj Termin
Art of Dreaming 3.0 LIVE++ 23 – 24 stycznia 2016
Deal with NO 1.0 EVENT 27 – 28 lutego 2016
Mental Lingua Franca 3.0 LIVE++ 12 – 13 marca 2016
Crowd Effect 1.0 EVENT 16 – 17 kwietnia 2016
Perfect Couple 2.0 LIVE++ 20 – 22 maja 2016
HejtoHolik 1.0 EVENT 11 – 12 czerwca 2016
Urban Samurai OBÓZ 27 czerwca – 1 lipca 2016
Culture Guru 2.0 LIVE++ 2 – 3 lipca 2016
Will Power 1.0 EVENT 10 – 11 września 2016
Milionowy Klub Rozwoju MentalWay 2016 EVENT 25 września 2016
Life Flow Dynamics 2.0 LIVE++ 15 – 16 października 2016
Free Brand 1.0 EVENT 5 – 6 listopada 2016
Hint Seeker 1.0 EVENT 26 – 27 listopada 2016
Ekspert Escalator 3.0 WORKSHOP 26 listopada – 9 grudnia 2016

 

 

 

 

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK