Promocja dla uczestników Business Lies LIVE+

INTERNETOWE SHOW MICHAŁA WAWRZYNIAKA

Czwartek, 9 kwietnia, 19:00

Udział w tym otwierającym umysł szkoleniu LIVE+ pozwoli Ci:

  • Dowiedzieć się, jakie są Twoje talenty i jak je znaleźć.
  • Ułatwić Twoją ścieżkę kariery lub budowanie biznesu.
  • Zrozumieć, jak zwielokrotnić Twoją wydajność.
  • Poznać sposoby osiągnięcie stanu FLOW.
To coś dla mnie!Udział w szkoleniu już za 9 PLN!

STRATEGIE OSIĄGANIA FLOW


O TEMACIE:
Dowiedz się, jak zwielokrotnić swoją skuteczność, efektywność oraz maksymalnie ułatwić sobie realizację kariery czy tworzenie biznesu!

FLOW to stan pełnego skupienia na tym, co robisz. Twój umysł przekierowuje wtedy pełną moc na konkretne zadanie, pozwalając osiągnąć Ci nawet kilkuset procentowy wzrost szybkości myślenia. Efekty pracy w tym stanie są szokujące, a sposoby na to, aby zacząć z niego korzystać możesz zacząć stosować od razu.

2 części tematyczne

CZĘŚĆ I – ODKRYJ SWOJE FLOW
Ta część LIVE+ pozwoli oszczędzić Ci mnóstwo czasu, energii i pieniędzy, które normalnie ludzie poświęcają na znalezienie swoich talentów i flow. Czasami trwa to lata i kosztuje ich majątek. Niestety na końcu i tak często nie udaje im się tego znaleźć... Nie pozwól sobie na to!

Michał Wawrzyniak przedstawi Ci 8 typów osobowości oraz ich naturalne talenty, łatwe do odkrycia i rozwijania. Dowiesz się także, jak rozpoznać, który typ osobowości najbardziej do Ciebie pasuje.

CZĘŚĆ II – PRZEBYWAJ W STREFIE FLOW
W tej części dowiesz się, co dokładnie pozwoli Ci przebywać w stanie flow oraz jego strefie. Dostaniesz konkretne strategie i sposoby na regularne osiąganie tego stanu i zwielokrotnianie swojej skuteczności!

Michał przedstawi Ci wiedzę zebraną przez naukowców i badaczy flow. Tak, świat nauki wyselekcjonował bodźce, stymulujące nasz umysł do wytężonej pracy i korzystania ze 100% mocy. Poznasz także sposoby Michała, które znalazł sam, poświęcając na to kilkanaście lat, aby pracować w stanie przepływu.

Co daje Ci praca w strefie FLOW?
- Błyskawiczne rozwiązywanie problemów.
- Nieskrępowaną kreatywność.
- Błyskotliwe rozwiązania.
- Szybsze wyciąganie wniosków.
- Wydajniejszą pracę (wielokrotnie!).
- Łatwiejszą realizację wyzwań.
- Oraz wiele więcej…

Czwartek, 9 kwietnia, godz. 19:00


Na żywo, przez Internet, prosto ze studia MentalWay w Kaliszu

Kupuję sam UDZIAŁ w LIVE - 9 PLN
Kupuję UDZIAŁ w LIVE - 49 PLNORAZ ZAPIS VOD

Zapis VOD - profesjonalnie zmontowane nagranie wideo, które możesz oglądać przez kolejny rok, nieograniczoną liczbę razy!
Nic nie tracisz, jeżeli nie możesz z nami być cały czas. Premiera do 14 dni po wydarzeniu.

Masz dodatkowe pytania? Kliknij na dół strony do sekcji Najczęściej Zadawanych Pytań (FAQ).

O prowadzącym


Michał Wawrzyniak

Artysta, biznesmen i wizjoner

Michał Wawrzyniak od samego początku lat 90. pracuje nad swoim umysłem i uwalnianiem potencjału. Przetestował na sobie setki, jeżeli nie tysiące sposobów na to, jak zwiększyć zdolności swojego mózgu do wydajniejszej i szybszej pracy.

W efekcie przeczytał sterty książek i spotkał się osobiście z wieloma autorytetami w tej dziedzinie. Zarówno na szkoleniach jak i spotkaniach 1 na 1. Kosztowało go to wiele czasu i pieniędzy, wiele z tych spotkań odbywało się na drugim końcu świata!

Jego niepohamowana chęć rozwoju i poszerzania swoich możliwości zaowocowała zdolnością pracy w stanie flow w każdych warunkach oraz umiejętnościami przekazania wiedzy, jak to zrobić w przystępny sposób. Jest na to wiele sposobów, o których dowiesz się z LIVE+.

Efekty tej wiedzy możesz zaobserwować u ponad 26 tysięcy Mentalwayan, którzy osobiście uczyli się u Michała i dzisiaj cieszą się wyższymi zarobkami, większym szczęściem, lepszymi relacjami, stabilnymi biznesami. Każdy dostał to, czego potrzebował.

Na LIVE+ dowiesz się także o aspektach flow, które są pomijane przez wiele źródeł. Rozumieją to dopiero osoby, spędzające w tym stanie mnóstwo czasu. Michał pokaże Ci jak się do tego przygotować i ominąć ważne przeszkody, aby było to możliwe.

FAQ (pytania)


Jak obejrzę szkolenie? +

Szkolenie LIVE+ obejrzysz korzystając z naszej platformy WayUp.pl. W dniu szkolenia wyślemy do Ciebie email o temacie „WayUp.pl - Twoj Link Aktywacyjny”. Znajdziesz tam dostęp do transmisji z naszego studia, która zacznie się o 19:00.

Aby korzystać z platformy WayUp.pl niezbędne jest założenie całkowicie darmowego konta. Szczegółowe instrukcje znajdziesz na stronie: http://mentalway.pl/instrukcja-udzialu-live/

Kiedy dostanę informacje o dostępie? +

Dostęp do szkolenia online wyślemy do Ciebie w dniu szkolenia. Obejrzysz je przy pomocy platformy WayUp.pl, która wyśle do Ciebie prośbę o aktywację Twojego dostępu.

Szczegółową instrukcję znajdziesz na stronie: http://mentalway.pl/instrukcja-udzialu-live/

Co jeśli nie mogę być na żywo? +

Jeżeli nie możesz oglądać LIVE+ na żywo, wybierz opcję za 39 PLN lub 49 PLN, które zawierają w sobie zapis VOD ze szkolenia. VOD (Video on Demand) to wideo, które obejrzysz online przy pomocy platformy WayUp.pl.

Co jeżeli się spóźnię? +

Możesz do nas dołączyć w każdej chwili. Jednak warto być od samego początku, aby nie stracić żadnych ważnych informacji ani wniosków, które są istotne dla zrozumienia całego LIVE+.

Czy mogę kupić dostęp w ostatniej chwili? +

Tak, możesz. Jednak weź pod uwagę, że kupując w ostatniej chwili, w razie problemów z płatnością lub dostępem do LIVE+ możesz się spóźnić na szkolenie i nie masz gwarancji obejrzenia całości.

Czy będzie można obejrzeć zapis wideo po szkoleniu? +

Tak, z LIVE+ będzie wydany zapis VOD (Video on Demand). Zapis możesz obejrzeć na platformie WayUp.pl po wykupieniu dostępu. Zazwyczaj udostępniamy go w ciągu 14 dni od daty szkolenia.

Czym się różnią się ceny 9, 39 i 49 PLN? +

9 PLN - zawiera jedynie udział na żywo w LIVE+. Jeżeli się spóźnisz lub połączenie internetowe zawiedzie, stracisz część szkolenia.

49 PLN - ta cena zawiera udział w LIVE+ na żywo oraz zapis VOD do oglądania po szkoleniu. Udostępniamy go najczęściej w ciągu 14 dni od szkolenia. Ta opcja daje Ci gwarancję, że będziesz mieć dostęp do całego szkolenia, nawet w razie spóźnienia czy awarii internetu.

39 PLN - cena obejmuje to samo, co pakiet za 49 PLN i zawiera zniżkę dla posiadaczy karty Mentalwayandia Membership.

Czy do oglądania LIVE+ potrzebują specjalnego oprogramowania? +

Aby obejrzeć LIVE+ wystarczy Ci standardowa przeglądarka internetowa (najlepiej najaktualniejsza wersja) oraz flash player (dostępny tutaj). Oczywiście niezbędne jest także połączenie z Internetem.

Jeżeli działają Ci na przykład filmy na YouTuba, z oglądaniem LIVE+ nie powinny pojawić się żadne problemy.

Link do hiperłączy: https://get.adobe.com/flashplayer/?loc=pl

Czego mogę się spodziewać po LIVE+? +

LIVE+ to kilkugodzinne show Michała Wawrzyniaka, pełne energii, humory i skondensowanej wiedzy. Będziesz się uczyć i świetnie bawić. Zawsze jest mnóstwo energii, odkrywczych wniosków oraz ćwiczeń do wykonania w domu przed komputerem.

W tym czasie możesz rozmawiać na czacie z prowadzącym oraz innymi uczestnikami. Jest na nim 250 miejsc, więc warto pojawić się wcześniej i zarezerwować swoje miejsce.

Kiedy szkolenie trwa dłużej niż planujemy, bo Michał przekazuje głodnej wiedzy publiczności wiedzę, która jest ważniejsza niż ramy czasowe, pojawią się krótkie przerwy.

Copyright 2015 - MentalWay Michał Wawrzyniak - Life Flow Dynamics - All Rights Reserved