Promocja - System 9 Milowych Kroków

Warunki uczestnictwa w promocji:
Możesz wziąć udział w oferowanej promocji jeśli zdecydujesz się na wykonanie kolejnych kroków określonych w niniejszym regulaminie.

Otrzymanie dostępu VOD oraz nagrania mp3:
MentalWay oferuje Ci możliwość bezpłatnego otrzymania zapisu ze szkolenia System 9 Milowych Kroków #LIVE w formie VOD (plików video dostępnych wyłącznie przez internet za pośrednictwem platformy WayUp.pl) i mp3 w zamian za wykonanie zadania.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa od 3 do 31 października 2014.

Aby otrzymać System 9 Milowych Kroków w formie VOD oraz mp3 należy wykonać kolejno wszystkie poniższe kroki:
1. Wejść na stronę: www.s9mk.pl
2. Skorzystać z aplikacji „pay with a tweet” udostępniając informację o Systemie 9 Milowych Kroków na swoim profilu wewnątrz serwisu Facebook lub Twitter:
a) kliknij na stronie www.s9mk.pl w guzik „Udostępnij i pobierz”
b) wybierz gdzie chcesz opublikować informację (do wyboru są wyłącznie facebook oraz twitter)
c) opublikuj informację o stronie www.s9mk.pl w wybranym serwisie (facebook lub twitter)
d) po udostępnieniu informacji kliknij przycisk „Gotowe!” – zostaniesz przeniesiony/a na kolejną stronę
3. Podaj swoje dane, na które mamy nadać dostęp do Systemu 9 Milowych Kroków (imię, nazwisko, email).
4. Po wpisaniu danych przeniesiemy Cię na stronę, gdzie pobierzesz mp3 oraz prześlemy na Twój adres email unikalny kod dostępu do produktu System 9 Milowych Kroków (dostęp VOD na 365 dni)

Postanowienia końcowe
Wyłączenie odpowiedzialności:
Uczestnictwo w promocji oraz korzystanie z aplikacji „pay with a tweet” jest dobrowolne.

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszych Zasadach zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin oraz Regulamin WayUp.pl dostępny na stronie http://wayup.pl/regulamin

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK