Kiedy przyzwyczajasz się do problemu...

— SPACER —

Do czego prowadzi przyzwyczajenie się do problemów?
Zobacz jakie są konsekwencje.

— SPACER —

— SPACER —

— SPACER —

Udostępnij i zainspiruj swoich znajomych:

[custom_html]

[/custom_html]
— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”center”]Ten fragment pochodzi ze szkolenia Urban Samurai 2.0.
Zapis VOD znajdziesz TUTAJ, a bilet na najbliższą edycję 3.0 TUTAJ.[/text_block]
— SPACER —

Podziel się z nami swoimi wnioskami!

— SPACER —

[custom_html]

[/custom_html]
— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”13″ font_color=”%23b5b5b5″ width=”940″]© Copyright 2016 – MentalWay Michał Wawrzyniak – All Rights Reserved[/text_block]
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK