REGULAMIN AKCJI „#1000marzeń w iMagazine”

REGULAMIN AKCJI „#1000marzeń w iMagazine”

Warunki uczestnictwa w promocji

W oferowanej w terminie 22 lipca – 31 sierpnia 2016 promocji może wziąć udział każdy, kto odwiedzi stronę https://imagazine.pl oraz w wyznaczonym terminie zrealizuje oraz opłaci zamówienie poniżej przedstawionego produktu promocyjnego.

Zakup zapisu VOD w cenie promocyjnej:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższego produktu w cenie promocyjnej na warunkach określonych w promocji.

Promocja zakłada 100% rabat na zapis VOD szkolenia Art of Dreaming LIVE.

Wartość szkolenia: 197 PLN

Cena pierwszego modułu szkolenia: 97 PLN

Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.

Rabat nalicza się od ceny produktu, NIE od jego wartości.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w terminie 22 lipca – 31 sierpnia 2016.

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

Postanowienia końcowe:

Termin możliwości odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od daty zakupu.

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK