Regulamin - Bilet Mental Lingua Franca 3.0

Zasady promocji Bilet na Mental Lingua Franca 3.0 LIVE++

Warunki uczestnictwa w promocji

W oferowanej w dniach 23 marca – 1 kwietnia 2016 promocji może wziąć udział każdy, kto w wyznaczonym terminie zrealizuje oraz opłaci zamówienie poniżej przedstawionych produktów promocyjnych.

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w dniach 23 marca – 1 kwietnia 2016.

Bilet na szkolenie online Mental Lingua Franca 3.0 LIVE++

W skład pakietu wchodzą:

a) Udział w pełnej transmisji online szkolenia Mental Lingua Franca 3.0 LIVE++ w dniach 2-3 kwietnia 2016 o wartości 970 PLN

Oraz bonusy:

b) Zapis VOD szkolenia Mental Lingua Franca 1.0 – wartość 2970 PLN.

c) Zapis VOD szkolenia Mental Lingua Franca 2.0 – wartość 2970 PLN.

d) Zapis VOD ze szkolenia Mental Lingua Franca 3.0. Dostęp od 25 kwietnia 2016.

e) Skrypt coachingowy Mental Lingua Franca w wersji online. Dostęp od 25 kwietnia 2016.

Dostęp do zapisów VOD na 365 dni.


Cena w okresie 23.03 – 26.03.2016 do godziny 23:59: 300 PLN
Cena w okresie 27.03 – 28.03.2016 do godziny 23:59: 400 PLN
Cena w okresie 29.03 – 01.04. 2016 do godziny 23:59: 500 PLN

Cena w dniu rozpoczęcia szkolenia tj. 02.04.2016: 970 PLN

Zapis VOD – to produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

Transmisja internetowa – to relacja ze szkolenia możliwa do oglądania na bieżąco
w trakcie trwania szkolenia, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ relacja dostępna jest wyłącznie online.

Skrypt coachingowy – jest to stona internetowa, na której znajduje się formularz składający się z kilkudziesięciu stron, z którego aby móc korzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ skrypt dostępny jest wyłącznie w formie on-line, do codzinnego uzupełniania.

Dostęp do skryptu coachingowego od 25 kwietnia 2016.

Postanowienia końcowe:

Termin możliwości odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od daty zakupu.

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszych Zasadach zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin oraz w podczas eventów stacjonarnych w sklepie.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK