ULEPSZENIE BILETU NA SZKOLENIE Crowd Effect - kolejny raz

Regulamin promocji „Ulepszenie Biletu na Szkolenie Crowd Effect”

Warunki uczestnictwa w promocji:

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 8 – 15 kwietnia 2016 promocji, jeśli posiadasz potwierdzony i wystawiony na swoje imię i nazwisko bilet na szkolenie Crowd Effect 1.0 oraz w czasie któregokolwiek wcześniejszego szkolenia MentalWay posiadałeś/aś bilet w statusie Diamond.

Zakup produktów w cenach promocyjnych:
MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia produktów z poniższej listy w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w dniach 8 – 15 kwietnia 2016.

 

 


a) Ulepszenie biletu do statusu DIAMOND za 1200 PLN

W skład ulepszenia wchodzą:

 • Oddzielna rejestracja na Hali OSRiR.
 • Priorytet wejścia na salę.
 • Miejsce przy scenie.
 • Zapis VOD szkoleń LIVE+: „Mapa Empatii” oraz „Pierwsze 100 Dni Klienta”
 • Udział w ekskluzywnym, dodatkowym module NIGHT – „Jakie filmy nagrywać do kampanii crowdfundingowej?”.
 • Zamknięta strefa Chillout Room.
 • Luksusowy catering na Backstage.
 • Miejsce parkingowe przy hali OSRiR.
 • Crowd Effect Home Study Edition, w którego skład wchodzą:
  • Zapis VOD z Crowd Effect 1.0 – przedsprzedaż
  • Dostęp do coachingowego KREATORA kampanii crowdfundingowych w wersji online – przedsprzedaż
 • Bilet do studia na 
Cult..ure Guru LIVE++ w terminie 2-3 lipca 2016.
 • Info Inhibitor Home Study Edition, w którego skład wchodzą:
  • Zapis VOD z Info Inhibitor 3.0
  • Skrypt coachingowy w wersji online
 • Konsultacja kampanii crowdfundingowej lub reklamowej z działem marketingu lub Audio-Video – 30 min przez Skype + email z podsumowaniem. Do wykorzystania w ciągu 6 mies od szkolenia Crowd Effect.

Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.
Premiera zapisu VOD z Crowd Effect – 29 kwietnia 2016.
Dostęp do skryptu coachingowego od 29 kwietnia 2016.

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

Dostęp do zapisu VOD jest ważny przez 365 dni od momentu aktywacji przy użyciu kodu, który zostanie wysłany drogą mailową na adres email podany w zamówieniu. Kod zostanie przesłany z adresu: dostep@wayup.pl wiadomością o temacie „WayUp.pl – Twój Link Aktywacyjny”.
Skrypt coachingowy – jest to strona internetowa, na której znajduje się formularz składający się z kilkudziesięciu stron, z którego aby móc korzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ skrypt dostępny jest wyłącznie w formie on-line, do codziennego uzupełniania.

Bilet do studia – upoważnia do udziału w Culture Guru 2.0 LIVE++ (2-3 lipca 2016) w studiu MentalWay w Kaliszu. Bilet do studia jest ważny włącznie z biletem na szkolenie Culture Guru 2.0 LIVE++ wystawionym na Twoje imię i nazwisko. Cena nie obejmuje wyżywienia, kosztów noclegu oraz dojazdu.


Postanowienia końcowe

Ceny powyższe są cenami brutto oraz obowiązują w przypadku zakupu w dniach dniach 8 – 15 kwietnia 2016. Termin możliwości odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od daty zakupu.

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:
W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie, zastosowanie ma  Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin oraz w podczas eventów stacjonarnych w sklepie.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK