Regulamin Crowd Effect HSE - dla uczestników i MMC

Regulamin promocji „Crowd Effect Home Study Edition – wersja cyfrowa ”

Warunki uczestnictwa w promocji
W oferowanej w terminie 7-9 kwietnia 2016 promocji może wziąć udział każdy, posiada ważny bilet na szkolenie Crowd Effect, wystawiony na swoje imię i nazwisko lub posiada ważną kartę Mentalwayandia Membership.

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:
MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w terminie 7-9 kwietnia 2016 do godziny 23:59.

a) Zapis VOD szkolenia Crowd Effect 1.0

Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.

Premiera zapisu VOD z Crowd Effect – 29 kwietnia 2016.

Cena zapisu VOD w okresie 7-9 kwietnia 2016 – 125 PLN

b) Coachingowy kreator kampanii Crowd Effect w wersji online

Dostęp do skryptu coachingowego od 29 kwietnia 2016.

Cena skryptu coachingowego w okresie 7-9 kwietnia 2016 – 150 PLN

c) Zestaw Crowd Effect Home Study Edition

Zestaw zawiera:

– Zapis VOD ze szkolenia Crowd Effect 1.0.

 

– Coachingowy kreator kampanii crowdfundingowych Crowd Effect w wersji online.

Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.

Premiera zapisu VOD z Crowd Effect – 29 kwietnia 2016.

Dostęp do skryptu coachingowego od 29 kwietnia 2016.

Cena pakietu w okresie 7-9 kwietnia 2016 – 210 PLN

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

Dostęp do zapisu VOD jest ważny przez 365 dni od momentu aktywacji przy użyciu kodu, który zostanie wysłany drogą mailową na adres email podany w zamówieniu. Kod zostanie przesłany z adresu: dostep@wayup.pl wiadomością o temacie „WayUp.pl – Twój Link Aktywacyjny”.

Skrypt coachingowy – jest to strona internetowa, na której znajduje się formularz składający się z kilkudziesięciu stron, z którego aby móc korzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ skrypt dostępny jest wyłącznie w formie on-line, do codziennego uzupełniania.

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK