Regulamin - Dzień Mężczyzn 2016

Regulamin promocji Dzień Mężczyzn 2016

Warunki uczestnictwa w promocji
W oferowanej w dniach 10-13 marca 2016 promocji może wziąć udział każdy, kto jest klientem MentalWay posiadającym założone na swoje imię i nazwisko konto w sklepie MentalWay (www.Sklep.MentalWay.pl).

Zakup zapisu audio z pierwszego dnia szkolenia MentalMan 2.0 w formacie MP3
MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższego produktu w cenie promocyjnej na warunkach określonych w promocji.

Promocja zakłada zakup zapisu audio z pierwszego dnia szkolenia MentalMan 2.0 w formacie MP3 w cenie 9 PLN.

Czas dostępu do pobrania plików: 365 dni.

Zapis audio – to produkt w formie pliku/ plików MP3 dostępnych na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w terminie 10-13 marca 2016.

Postanowienia końcowe:

Termin możliwości odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od daty zakupu.

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK