REGULAMIN PROMOCJI „Hint Seeker LIVE++ w studio”

REGULAMIN PROMOCJI „Hint Seeker LIVE++ w studio”

Warunki uczestnictwa w promocji:

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 15-23 listopada 2016 promocji, jeśli posiadasz potwierdzony i wystawiony na swoje imię i nazwisko bilet na szkolenie Hint Seeker 1.0.

Zakup produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia produktów z poniższej listy w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w dniach 15-23 listopada 2016.
Promocja jest ograniczona ilościowo, dostępna jest limitowana ilość biletów do studia – 30.
Promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wysprzedania biletów do studia.

a) Przyjazd do studia MentalWay na Hint Seeker 1.0 w dniach 24-25 listopada 2016

Cena w dniach 15-21 listopada 2016 do godziny 23:59 – 1000 PLN
Cena w dniach 22-23 listopada 2016 – 1250 PLN

b) Przyjazd do studia MentalWay na Hint Seeker 1.0 w dniach 24-25 listopada 2016 oraz dostęp do rozszerzonego kursu online

W skład zestawu wchodzą:
– Bilet do studia MentalWay na szkolenie Hint Seeker 1.0 w dniach 24-25 listopada 2016
– Zapis VOD szkolenia Hint Seeker
– Skrypt coachingowy Hint Seeker w wersji online

Dostęp do zapisu VOD na 365 dni. Premiera pierwszego modułu szkolenia – 27 listopada 2016.
Dostęp do skryptu coachingowego online od 10 grudnia 2016.

Cena zestawu w dniach 15-21 listopada 2016 do godziny 23:59 – 1248,50 PLN
Cena zestawu w dniach 22-23 listopada 2016 – 1498,50 PLN

 

Bilet do studia – upoważnia do udziału w nagraniu szkolenia Hint Seeker (24-25 listopada 2016) w studiu MentalWay w Kaliszu. Bilet do studia jest ważny wyłącznie z biletem na szkolenie Hint Seeker wystawionym na Twoje imię i nazwisko. Cena nie obejmuje wyżywienia, kosztów noclegu oraz dojazdu.

Zapis VOD – to produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

Skrypt coachingowy – jest to strona internetowa, na której znajduje się formularz składający się z kilkudziesięciu stron, z którego aby móc korzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ skrypt dostępny jest wyłącznie w formie on-line, do codziennego uzupełniania.


Postanowienia końcowe

Ceny powyższe są cenami brutto oraz obowiązują w przypadku zakupu w dniach dniach 15-23 listopada 2016.

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie, zastosowanie ma  Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin oraz w podczas eventów stacjonarnych w sklepie.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK