Regulamin Promocji Info Inhibitor LIVE+

I. Warunki uczestnictwa

Zakup produktów w cenach promocyjnych

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia produktów z poniższej listy w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji. Promocja trwa od dnia 20.10.2015 do 23.10.2015, do godziny 20:00 lub do wysprzedania dostępnych miejsc.

Produkty ujęte w promocji możesz zakupić w cenach promocyjnych pod warunkiem, że uczestniczyłeś/aś w Info Inhibitor LIVE+ w dniu 20.10.2015.

  1. Webinar – Jak w zaledwie 7 dni przygotować swój pierwszy materiał?

CENA: 49 PLN brutto

Webinar dostępny w formie zapisu VOD z możliwością dostępu na 365 dni od momentu aktywacji kodu produktu.

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na   żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

 

  1. Pakiet Info Inhibitor Home Study Edition

CENA: 347 PLN brutto

CENA: 297 PLN brutto (dla posiadaczy karty MentalWayandia Membership)

 

Karta MentalWayandia Membership – to karta społeczności klientów MentalWay, umożliwiająca zakupy                             produktów MentalWay w cenach preferencyjnych.

 

W skład pakietu Home Study Edition wchodzą:

#1 Zapis VOD szkolenia Info Inhibitor 1.0

#2 Zapis VOD szkolenia Info Inhibitor 2.0

#3 Zapis VOD szkolenia Info Inhibitor 3.0 (przedsprzedaż)

#4 Zapis VOD Ekspert Escalator LIVE+

#3 Skrypt coachingowy z ćwiczeniami na 12 tygodni

 

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na   żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu,                         ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

LIVE + – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

 

W przypadku zakupu Pakietu Info Inhibitor Home Study Edition w ciągu 24h od momentu rozpoczęcia promocji, to jest do 21 października 2015, do godziny 23:59,      kupujący otrzyma w ramach pakietu Webinar „Jak w zaledwie 7 dni przygotować swój pierwszy materiał?”.

 

Wszystkie zapisy VOD z powyższego pakietu dostępne są na 365 dni od momentu aktywacji kodu produktu.

 

II. Postanowienia końcowe

 Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminem zastosowanie ma Regulamin MentalWay, dostępny na stronie: http://sklep.mentalway.pl/content/3-regulamin

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK