Regulamin promocji „Ulepszenie Biletu na Szkolenie Info Inhibitor 3.0 - DIAMOND”

Warunki uczestnictwa w promocji:

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach dniach 27 października – 7 listopada 2015 promocji, promocji, jeśli posiadasz potwierdzony i wystawiony na swoje imię i nazwisko bilet na szkolenie Info Inhibitor 3.0 oraz w czasie któregokolwiek wcześniejszego szkolenia MentalWay posiadałeś/aś bilet w statusie Diamond.

Zakup produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia produktów z poniższej listy w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w dniach 27 października – 7 listopada 2015.

a) Ulepszenie biletu do statusu DIAMOND za 1200 PLN

W skład ulepszenia wchodzą:

  • Priorytetowe wejście na salę
  • Osobna rejestracja
  • Miejsca siedzące w 2–gim rzędzie
  • Catering na Backstage
  • Zamknięta strefa Chillout Room
  • Udział w ekskluzywnym, wieczornym spotkaniu „Info Inhibitor Night”
  • Zapis VOD: Dynamiczny Model Coachingowy
  • Zapis VOD webinara: Najwyższy czas to zmienić #%$@!
  • Grupowy coaching podczas obiadu z Michałem
  • Zapis VOD z Ekspert Escalator Mastermind 1.0 i 2.0

Dostęp do Zapisów VOD na 365 dni.

Zapis VOD – to produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

 

Postanowienia końcowe

Ceny powyższe są cenami brutto oraz obowiązują w przypadku zakupu w 24 czerwca – 3 lipca 2015. Termin możliwości odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od daty zakupu.

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

 

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie, zastosowanie ma  Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin oraz w podczas eventów stacjonarnych w sklepie.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK