Regulamin pakietu Mental Lingua Franca 3.0 Home Study Edition - dla biletów premium

Regulamin promocji „Mental Lingua Franca 3.0 Home Study Edition – wersja cyfrowa”

Warunki uczestnictwa w promocji
W oferowanej w terminie 30 – 31 marca 2016 do godziny 12:00 promocji może wziąć udział każdy, kto posiada bilet premium na szkolenie Mental Lingua Franca 3.0 LIVE++.

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:
MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w terminie 30 – 31 marca 2016 do godziny 12:00.

Pakiet Mental Lingua Franca 3.0 Home Study Edition – wersja cyfrowa

Zestaw zawiera:

  • Zapis VOD szkolenia Mental Lingua Franca 3.0 – przedsprzedaż

  • Zapis VOD szkolenia Mental Lingua Franca 1.0

  • Zapis VOD szkolenia Mental Lingua Franca 2.0

  • Skrypt coachingowy Mental Lingua Franca w wersji online – przedsprzedaż

Dostęp do zapisów VOD na 365 dni.

Premiera zapisu VOD z Mental Lingua Franca 3.0 – 25 kwietnia 2016.

Dostęp do skryptu coachingowego od 25 kwietnia 2016.

 

CENY PAKIETU SĄ ZALEŻNE OD CENY, W JAKIEJ UCZESTNIK PROMOCJI KUPIŁ SWÓJ BILET:

  • Dla biletu w cenie 100 PLN – cena promocyjna zakupu pakietu 200 PLN
  • Dla biletu w cenie 150 PLN – cena promocyjna zakupu pakietu 150 PLN
  • Dla biletu w cenie 200 PLN – cena promocyjna zakupu pakietu 100 PLN

Jeżeli bilet na szkolenie został kupiony w pakiecie szkoleń na 2016 rok, cena pakietu Mental Lingua Franca 3.0 Home Study Editon jest zależna od daty zakupu pakietu:

  • Dla biletów kupionych w okresie 12.10 – 15.11.2015 – cena promocyjna zakupu pakietu 200 PLN
  • Dla biletów kupionych w okresie 16.11 – 02.01.2016 – cena promocyjna zakupu pakietu 150 PLN
  • Dla biletów kupionych w okresie 03.01 – 31.01.2016cena promocyjna zakupu pakietu 100 PLN

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

Dostęp do zapisu VOD jest ważny przez 365 dni od momentu aktywacji przy użyciu kodu, który zostanie wysłany drogą mailową na adres email podany w zamówieniu. Kod zostanie przesłany z adresu: dostep@wayup.pl wiadomością o temacie „WayUp.pl – Twój Link Aktywacyjny”.

Skrypt coachingowy – jest to strona internetowa, na której znajduje się formularz składający się z kilkudziesięciu stron, z którego aby móc korzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ skrypt dostępny jest wyłącznie w formie on-line, do codziennego uzupełniania.

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK