Regulamin promocji „Dynamiczny Nowy Rok 2018”

Regulamin promocji „Dynamiczny Nowy Rok 2018”

Warunki uczestnictwa w promocji

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 26-30 stycznia 2018 do godziny 22:00 promocji jeśli jesteś fanem strony Dynamika Mentalności na Facebooku: https://facebook.com/DynamikaBogactwa/

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych na warunkach określonych w promocji.

Promocja jest ograniczona czasowo oraz ilościowo oraz trwa w terminie 26-30 stycznia 2018 do godziny 22:00 lub do wyczerpania produktów.

a) Token do testu Dynamiki Bogactwa + BONUSY w cenie 399 PLN
W skład bonusów wchodzą
– Asysta wideo do testu Dynamiki Mentalności (dostęp do zapisu wideo z asystą na 90 dni.)
– Zapis VOD webinara „4 wymiary bogactwa”
Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.
Dostęp do zapisu VOD jest ważny przez 365 dni od momentu aktywacji przy użyciu kodu, który zostanie wysłany drogą mailową na adres email podany w zamówieniu. Kod zostanie przesłany z adresu: dostep@wayup.pl wiadomością o temacie „WayUp.pl – Twój Link Aktywacyjny”.

Token Dynamiki Bogactwa – kod do jednorazowego wykorzystania, umożliwiający wykonanie testu Dynamiki Bogactwa na stronie http://dynamikabogactwa.pl
Asysta Video do testu Dynamiki Bogactwa – to zapis VOD (patrz punkt wyżej), który zawiera podpowiedzi i wskazówki mające na celu ułatwienie zrozumienia pytań z testu Dynamiki Bogactwa, aby pomóc wykonującemu test uzyskać najbardziej obiektywny wynik.

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.