Regulamin promocji „Dzień dziecka 2018”

Regulamin promocji „Dzień dziecka 2018”

Warunki uczestnictwa w promocji

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 1-7 czerwca 2018 do godziny 22:00 promocji jeśli jesteś fanem strony Dynamika Mentalności na Facebooku: https://facebook.com/DynamikaBogactwa/

Zakup produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych na warunkach określonych w promocji.

Promocja jest ograniczona czasowo oraz ilościowo oraz trwa w terminie 1-7 czerwca 2018 2018 do godziny 22:00 lub do wyczerpania produktów.

a) PAKIET „Odkrywam swoje FLOW” w cenie 577 PLN
W pakietu wchodzi:
– Token do testu Dynamiki Bogactwa
– Zapis VOD i MP3 „12 lekcji o dynamice mentalności”
– Zapis VOD webinara „4 wymiary bogactwa”
– Zapis VOD webinara „ Dróg do bogactwa”
– Asysta wideo do testu Dynamiki Bogactwa (dostęp na 90 dni)

Dostęp do zapisuów VOD na 365 dni.

b) PAKIET „Dynamika dla Juniora” w cenie 470 PLN
W pakietu wchodzi:
– Token do testu Dynamiki Bogactwa
– Asysta Ambasadora przy wykonaniu testu (30-60 min rozmowy telefonicznej lub skype)

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.
Dostęp do zapisu VOD jest ważny przez 365 dni od momentu aktywacji przy użyciu kodu, który zostanie wysłany drogą mailową na adres email podany w zamówieniu. Kod zostanie przesłany z adresu: dostep@wayup.pl wiadomością o temacie „WayUp.pl – Twój Link Aktywacyjny”.

Token Dynamiki Bogactwa – kod do jednorazowego wykorzystania, umożliwiający wykonanie testu Dynamiki Bogactwa na stronie http://dynamikabogactwa.pl

Asysta Video do testu Dynamiki Bogactwa – to zapis VOD (patrz punkt wyżej), który zawiera podpowiedzi i wskazówki mające na celu ułatwienie zrozumienia pytań z testu Dynamiki Bogactwa, aby pomóc wykonującemu test uzyskać najbardziej obiektywny wynik.

Zapis MP3 – to pliki w formie audio dostępne do odtwarzania lub pobrania na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online (aby pobrać pliki, również trzeba mieć dostęp do Internetu).

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK