Regulamin promocji Dzień Dziecka z Dynamiką 2017

Regulamin promocji Dzień Dziecka z Dynamiką 2017

Warunki uczestnictwa w promocji

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 31 maja – 6 czerwca 2017 promocji jeśli jesteś zapisany/a na Newsletter MentalWay.pl lub jesteś fanem strony MentalWay na Facebooku:
https://www.facebook.com/MentalWay

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.
Promocja jest ograniczona czasowo oraz ilościowo i trwa w dniach 31 maja – 6 czerwca 2017 lub do wyczerpania zapasów.

a) Zestaw JEDYNAK w cenie 577 PLN
Zestaw zawiera:
– 1x token do wykonania testu Dynamiki Bogactwa
– Zapis VOD webinara „8 dróg do Bogactwa“
– Zapis VOD webinara „4 Wymiary Bogactwa”
– Zapis VOD: 12 lekcji o Dynamice Mentalności
– Asysta wideo do wykonania testu (dostęp na 90 dni)
Czas dostępu do zapisów VOD na 365 dni.

b) Zestaw BLIŹNIAKI w cenie 997 PLN
Zestaw zawiera:
– 2x token do wykonania testu Dynamiki Bogactwa
– Asysta wideo do wykonania testu (dostęp na 90 dni)
– Zapis VOD szkolenia Dynamika Bogactwa 3.0
Czas dostępu do zapisów VOD na 365 dni.

c) Zestaw Dynamika dla Juniora w cenie 547 PLN
Zestaw zawiera:
– 1x token do wykonania testu Dynamiki Bogactwa
– Asysta Ambasadora przy wykonaniu testu (30-60 min rozmowy telefonicznej lub skype)

Zapis VOD – to produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.
Token Dynamiki Bogactwa – kod do jednorazowego wykorzystania, umożliwiający wykonanie testu Dynamiki Bogactwa na stronie http://dynamikabogactwa.pl

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszych Zasadach zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin oraz w podczas eventów stacjonarnych w sklepie.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK