Regulamin promocji „Free Brand Home Study Edition”

Regulamin promocji „Free Brand Home Study Edition”

Warunki uczestnictwa w promocji

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 28 października – 6 listopada 2016 promocji jeśli jesteś zapisany/a na Newsletter MentalWay.pl lub jesteś fanem strony MentalWay na Facebooku:
https://www.facebook.com/MentalWay lub minimum raz odwiedziłeś stronę http://sklep.mentalway.pl/dla-uczestnikow-life-flow-dynamics/1074-free-brand-home-study-edition-wersja-cyfrowa-przedsprzedaz.html

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.
Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w terminie 28 października – 6 listopada 2016 do godziny 23:59.

a) Zapis VOD szkolenia Free Brand 1.0

Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.
Dostęp do zapisu VOD od 23 listopada 2016.

Cena zapisu VOD w okresie 28 października – 3 listopada 2016 – 175 PLN
Cena zapisu VOD w dniu 4 listopada 2016 – 200 PLN
Cena zapisu VOD w terminie szkolenia, tj. 5-6 listopada 2016 – 225 PLN

b) Skrypt cochingowy Free Brand w wersji online

Dostęp do skryptu coachingowego od 23 listopada 2016.
Cena skryptu coachingowego w okresie 28 października – 3 listopada 2016 – 175 PLN

Cena skryptu coachingowego w dniu 4 listopada 2016 – 175 PLN
Cena skryptu coachingowego w terminie szkolenia, tj. 5-6 listopada 2016 – 199 PLN


c) Zestaw Free Brand Home Study Edition

Zestaw zawiera:
– Zapis VOD ze szkolenia Free Brand 1.0
– Skrypt coachingowy Free Brand w wersji online.

Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.
Dostęp do skryptu coachingowego od 23 listopada 2016.
Dostęp do zapisu VOD od 23 listopada 2016.

Cena zestawu w okresie 28 października – 3 listopada 2016 – 250 PLN
Cena zestawu w dniu 4 listopada 2016 – 275 PLN
Cena zestawu w terminie szkolenia, tj. 5-6 listopada 2016 – 299 PLN

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.
Dostęp do zapisu VOD jest ważny przez 365 dni od momentu aktywacji przy użyciu kodu, który zostanie wysłany drogą mailową na adres email podany w zamówieniu. Kod zostanie przesłany z adresu: dostep@wayup.pl wiadomością o temacie „WayUp.pl – Twój Link Aktywacyjny”.

Skrypt coachingowy – jest to strona internetowa, na której znajduje się formularz składający się z kilkudziesięciu stron, z którego aby móc korzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ skrypt dostępny jest wyłącznie w formie on-line, do codziennego uzupełniania.

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK