Regulamin promocji Guru Kultu..ry „Buy 1 Get 1 free + VOD”

Warunki uczestnictwa w promocji

W oferowanej w dniach 16 grudnia 2015 – 21 stycznia 2016 promocji może wziąć udział każdy, kto jest klientem MentalWay posiadającym założone na swoje imię i nazwisko konto w sklepie MentalWay (www.Sklep.MentalWay.pl).

Zakup książki „Guru Kultu..ry” w pakiecie „Buy 1 Get 1 free”:
MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższego produktu w cenie promocyjnej na warunkach określonych w promocji.

Promocja zakłada zakup 1 egzemplarza książki „Guru Kultu..ry” w cenie 39,90 PLN. W bonusie do książki otrzymasz:
– 1 egzemplarz książki „Hejtoholik” – wartość 29,90 PLN.
– Kod rabatowy do Sklepu internetowego MentalWay upoważniający do 97 PLN zniżki na dowolnie wybrane zapisy VOD szkoleń MentalWay.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w terminie 16 grudnia 2015 – 7 stycznia 2016.
Cena nie obejmuje kosztów przesyłki.

Kod rabatowy – kod do wpisania w koszyku z zakupami, który obniża cenę wybranych produktów. Swój kod otrzymasz drogą mailową po zrealizowaniu zamówienia. Kod można wykorzystać maksymalnie do 24 stycznia 2015. Poźniej kod traci swoją ważność.

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

Dostęp on-line do zakupionych Zapisów VOD oraz / lub LIVE/ LIVE+ na 365 dni.

Postanowienia końcowe:

Termin możliwości odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od daty zakupu.

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK