Regulamin promocji „II zjazd szkoły Kołcza Majka”

Regulamin promocji „II zjazd szkoły Kołcza Majka”

Warunki uczestnictwa w promocji

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 8 czerwca – 5 lipca 2018 do godziny 23:59, jeśli jesteś zapisany/a na Newsletter MentalWay.pl lub jesteś fanem strony MentalWay na Facebooku: https://www.facebook.com/MentalWay/

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.
Promocja jest ograniczona czasowo oraz ilościowo i trwa w terminie 8 czerwca – 5 lipca 2018 do godziny 23:59 lub do wyczerpania zapasów.

a) Bilet na warsztat: „Napisz i wydaj swoją pierwszą książkę”
Cena biletu zawiera:
– Udział w szkoleniu stacjonarnym w dniach 6-8 lipca 2018
– Zapis VOD z tego warsztatu (przedsprzedaż – dostęp od 17 sierpnia 2018.)
– Bonusowy dostęp do 12 tygodniowego kursu online „Grubsza Wizytówka”
– Bonusowy dostęp do zapisu VOD “Grubsza wizytówka LIVE”

Dostęp do zapisów VOD na 365 dni.
Cena biletu nie obejmuje kosztów dojazdu, noclegu i wyżywienia w trakcie szkolenia.

Cena biletu w dniach 8-17 czerwca 2018 – 3470 zł
Cena biletu w dniach 18-22 czerwca 2018 – 3970 zł
Cena biletu w dniach 23-29 czerwca 2018 – 4470 zł
Cena biletu w dniach 30 czerwca – 5 lipca 2018 – 4970 zł

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.
Dostęp do zapisu VOD jest ważny przez 365 dni od momentu aktywacji przy użyciu kodu, który zostanie wysłany drogą mailową na adres email podany w zamówieniu. Kod zostanie przesłany z adresu: dostep@wayup.pl wiadomością o temacie „WayUp.pl – Twój Link Aktywacyjny”.

Kurs online – jest to strona internetowa, na której znajduje się formularz składający się z kilkudziesięciu stron, z którego aby móc korzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ skrypt dostępny jest wyłącznie w formie on-line, do codziennego uzupełniania.

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK