Regulamin promocji „Korepetycje z Kołczem Majkiem”

Regulamin promocji „Korepetycje z Kołczem Majkiem”

Warunki uczestnictwa w promocji

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 26 października – 2 listopada 2016 promocji jeśli jesteś zapisany/a na Newsletter MentalWay.pl lub jesteś fanem strony MentalWay na Facebooku:
https://www.facebook.com/MentalWay lub minimum raz odwiedziłeś stronę http://mentalway.pl/12-lekcji

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji. Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w terminie 26 października – 2 listopada 2016.

a) Zapisy VOD 12 webinarów z serii Life Auto Pilot 2.0 w cenie 197 PLN
Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.

b) Zapisy VOD 12 webinarów z serii MentalMoney ENERGY w cenie 197 PLN
Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.

c) Zapisy VOD 12 webinarów z serii Elite Leadership Zone w cenie 197 PLN
Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.

d) Pakiet korepetycji 3+1 gratis w cenie 591 PLN
Zestaw zawiera:
– Zapisy VOD 12 webinarów z serii Life Auto Pilot 2.0
– Zapisy VOD 12 webinarów z serii MentalMoney Energy
– Zapisy VOD 12 webinarów z serii Elite Leadership Zone
– Zapisy VOD 12 webinarów z serii Elite Dream Catcher 2.0

Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.
Dostęp do zapisu VOD jest ważny przez 365 dni od momentu aktywacji przy użyciu kodu, który zostanie wysłany drogą mailową na adres email podany w zamówieniu. Kod zostanie przesłany z adresu: dostep@wayup.pl wiadomością o temacie „WayUp.pl – Twój Link Aktywacyjny”.

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK