REGULAMIN PROMOCJI „Książka + CD”

REGULAMIN PROMOCJI „Książka + CD”

Warunki uczestnictwa w promocji:

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 31 marca – 13 kwietnia 2017 promocji, jeśli jesteś fanem strony MentalWay (https://www.facebook.com/MentalWay/) na Facebooku lub jesteś zapisany na newsletter MentalWay.

Zakup produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia produktów z poniższej listy w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.

Promocja jest ograniczona czasowo oraz ilościowo i trwa w dniach 31 marca – 13 kwietnia 2017 lub do wyczerpania zapasów.

a) Zestaw książka + płyta CD w cenie 59 PLN
W skład zestawu wchodzą:
– Książka „Nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem” w białej, miękkiej okładce
– Płyta CD „The best of Kołcz Majk”

Cena zestawu nie zawiera kosztów wysyłki.


Postanowienia końcowe

Ceny powyższe są cenami brutto oraz obowiązują w przypadku zakupu w dniach dniach 31 marca – 13 kwietnia 2017.

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie, zastosowanie ma  Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin oraz w podczas eventów stacjonarnych w sklepie.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK