Regulamin promocji „Retransmisja Ekspert Escalator LIVE+”

Regulamin promocji „Retransmisja Ekspert Escalator LIVE+”

Warunki uczestnictwa w promocji

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 25-26 lipca 2017 do godziny 23:59 promocji jeśli jesteś fanem strony MentalWay na Facebook: https://www.facebook.com/mentalway

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych na warunkach określonych w promocji.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w terminie 25-26 lipca 2017 do godziny 23:59.

a) Zapis VOD szkolenia Ekspert Escalator LIVE+ w cenie 237,60 PLN
Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.

b) Zapis VOD 6 zaawansowanych lekcji dla Ekspertów w cenie 207,20 PLN
Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.

c) Zapis VOD ze szkolenia Ekspert Escalator 2.0 + BONUS 1.0 w cenie 3976 PLN
W skład zestawu wchodzą
− Zapis VOD ze szkolenia Geniusz Neuro Marketingu 1.0
− Zapis VOD ze szkolenia Geniusz Neuro Marketingu 2.0
−Zapisy VOD szkolenia Genotypu Eksperta 1.0
−Zapisy VOD szkolenia Genotypu Eksperta 2.0
− Zapisy VOD 12 webinarów Ekspert Escalator

Dostęp do zapisów VOD na 365 dni.

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.
Dostęp do zapisu VOD jest ważny przez 365 dni od momentu aktywacji przy użyciu kodu, który zostanie wysłany drogą mailową na adres email podany w zamówieniu. Kod zostanie przesłany z adresu: dostep@wayup.pl wiadomością o temacie „WayUp.pl – Twój Link Aktywacyjny”.

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK