Regulamin promocji „Retransmisja KRMW XXVI”

Regulamin promocji „Retransmisja KRMW XXVI”

Warunki uczestnictwa w promocji

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 16-19 listopada 2017 do godziny 23:59 promocji jeśli jesteś fanem strony MentalWay na Facebook: https://www.facebook.com/mentalway

 

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych na warunkach określonych w promocji.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w terminie 16-19 listopada 2017 do godziny 23:59.

a) Zapis VOD szkolenia Klub Rozwoju MentalWay XXV w cenie 63,20 PLN

Dostęp do zapisów VOD na 365 dni.

b) Life Auto Pilot Home Study Edition w wersji online w cenie 140 PLN

W skład zestawu wchodzi:

Zapis VOD szkolenia Life Auto Pilot 3.0

Zapis VOD szkolenia Life Auto Pilot LIVE+

Skrypt coachingowy z ćwiczeniami na 12 tygodni w wersji online

Zapis MP3 szkolenia Life Auto Pilot 3.0

Dostęp do zapisów VOD na 365 dni.

c) Koszulka Zakaz Stękania w cenie 47,20 PLN

Cena nie zawiera kosztów wysyłki.

 d) Opaska Zakaz Stękania w cenie 39,20 PLN

Cena nie zawiera kosztów wysyłki.

 e) Opaska Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko w cenie 31,20 PLN

Cena nie zawiera kosztów wysyłki.

 

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

Dostęp do zapisu VOD jest ważny przez 365 dni od momentu aktywacji przy użyciu kodu, który zostanie wysłany drogą mailową na adres email podany w zamówieniu. Kod zostanie przesłany z adresu: dostep@wayup.pl wiadomością o temacie „WayUp.pl – Twój Link Aktywacyjny”.

 

Skrypt coachingowy online – jest to strona internetowa, na której znajduje się formularz składający się z kilkudziesięciu stron, z którego aby móc korzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ skrypt dostępny jest wyłącznie w formie on-line, do codziennego uzupełniania.

 

Zapis MP3 – to pliki w formie audio dostępne do pobrania ze sklepu MentalWay, z których aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online (aby pobrać pliki, trzeba mieć dostęp do Internetu). Pliki są chronione technologią watermark.

 

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.
Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK