Regulamin promocji „Świeży Start 2.0"

REGULAMIN PROMOCJI „ŚWIEŻY START 2.0″

 

Warunki uczestnictwa w promocji

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 29 sierpnia – 6 września 2017 promocji jeśli jesteś zapisany/a na Newsletter MentalWay.pl lub jesteś fanem strony Dynamika Mentalności na Facebooku:
https://www.facebook.com/DynamikaBogactwa/

 

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.
Promocja jest ograniczona ilościowo oraz czasowo i trwa w dniach 29 sierpnia – 6 września 2017 lub do wyczerpania zapasów.

a) Zestaw Świeży Start ze Spektrum Dynamiki Bogactwa – pakiet #1

 – w cenie 189 PLN
Zestaw zawiera:
– 1x Token Spektrum Dynamiki Bogactwa
– Zapis VOD ze szkolenia Spektrum Dynamiki Bogactwa LIVE
Czas dostępu do zapisu VOD na 365 dni.

b) Zestaw Świeży Start ze Spektrum Dynamiki Bogactwa – pakiet #2

 – w cenie 447 PLN
Zestaw zawiera:
– Zapis MP3 ze szkolenia Spektrum Dynamiki Bogactwa 2.0

– 1x Token Spektrum Dynamiki Bogactwa
Czas dostępu do zapisu VOD na 365 dni.

c) Konsultacja audio poświęcona poziomowi Spektrum Dynamiki Bogactwa w cenie 229 PLN

30 minutowa rozmowa z Ambasadorem Spektrum Dynamiki Mentalności za pośrednictwem telefonu lub skype.

Konsultację należy wykonać najpóźniej do 60 dni od momentu zakupu. Po tym terminie  usługa bezpowrotnie przepada bez możliwości zwrotu pieniędzy.

d) Poniższe zapisy VOD z rabatem 30%

Dostęp do zapisów VOD na 365 dni.

– Spektrum Dynamiki Bogactwa 1.0 (Normalna Cena: 697 PLN, cena promocyjna: 487,9 PLN)
– Spektrum Dynamiki Bogactwa 2.0 (Normalna Cena: 797 PLN, cena promocyjna: 557,9 PLN)

 

Zapis VOD – to produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

 

Zapis MP3 – to pliki w formie audio dostępne do pobrania ze sklepu MentalWay, z których aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online (aby pobrać pliki, trzeba mieć dostęp do Internetu). Pliki są chronione technologią watermark.

 

Token Spektrum Dynamiki Bogactwa – kod do jednorazowego wykorzystania, umożliwiający wykonanie testu Spektrum Dynamiki Bogactwa na stronie http://spektrumdynamikabogactwa.pl

 

Postanowienia końcowe

Ceny powyższe są cenami brutto oraz obowiązują w przypadku zakupu w dniach dniach 29 sierpnia – 6 września 2017.
Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

 

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszych Zasadach zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin oraz w podczas eventów stacjonarnych w sklepie.

 

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK