Regulamin promocji „HejtoHolik 2016” dla posiadaczy biletu na szkolenie

Regulamin promocji „HejtoHolik 2016” dla posiadaczy biletu na szkolenie

Warunki uczestnictwa w promocji

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 10-12 czerwca 2016 promocji jeśli posiadasz ważny bilet na szkolenie HejtoHolik 1.0 wystawiony na swoje imię i nazwisko.

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.
Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w terminie 10-12 czerwca 2016 do godziny 15:00.

a) Internetowa transmisja na żywo ze szkolenia HejtoHolik w terminie 11-12 czerwca 2016

Transmisja internetowa – to relacja ze szkolenia możliwa do oglądania na bieżąco
w trakcie trwania szkolenia, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ relacja dostępna jest wyłącznie online.

b) Zestaw HejtoHolik Home Study Edition + pełna transmisja ze szkolenia

Zestaw zawiera:
– Zapis VOD ze szkolenia HejtoHolik 1.0 – przedsprzedaż
– Skrypt coachingowy HejtoHolik w wersji online.- przedsprzedaż
– Udział w pełnej transmisji internetowej na żywo ze szkolenia HejtoHolik w terminie 11-12 czerwca 2016

Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.
Dostęp do zapisu VOD od 6 lipca 2016.
Dostęp do skryptu coachingowego od 6 lipca 2016.

Cena zestawu online w dniu 10 czerwca 2016 – 325 PLN
Cena zestawu online w terminie szkolenia, tj. 11-12 czerwca 2016 – 350 PLN


Zapis VOD
– forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.
Dostęp do zapisu VOD jest ważny przez 365 dni od momentu aktywacji przy użyciu kodu, który zostanie wysłany drogą mailową na adres email podany w zamówieniu. Kod zostanie przesłany z adresu: dostep@wayup.pl wiadomością o temacie „WayUp.pl – Twój Link Aktywacyjny”.

Skrypt coachingowy – jest to strona internetowa, na której znajduje się formularz składający się z kilkudziesięciu stron, z którego aby móc korzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ skrypt dostępny jest wyłącznie w formie on-line, do codziennego uzupełniania.

Transmisja internetowa – to relacja ze szkolenia możliwa do oglądania na bieżąco
w trakcie trwania szkolenia, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ relacja dostępna jest wyłącznie online.

 

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK