Regulamin promocji „Virtual Reality LIVE+”

Regulamin promocji „Virtual Reality LIVE+”

Warunki uczestnictwa w promocji

W oferowanej w terminie 7-11 grudnia 2016 promocji może wziąć udział każdy, kto w wyznaczonym terminie zrealizuje oraz opłaci zamówienie poniżej przedstawionych produktów promocyjnych.

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.
Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w terminie 7-11 grudnia 2016.

a) Udział na żywo w LIVE+ „Virtual Reality – nieuniknione zmiany w Twoim życiu i biznesie” w cenie 49 PLN
Udział w transmisji internetowej na żywo – 10 grudnia 2016 w godzinach 12:00 – 14:00

Dostęp do zapisów VOD na 365 dni.
Premiera zapisu VOD 28 grudnia 2016.

b) Udział na żywo w LIVE+ „Virtual Reality – nieuniknione zmiany w Twoim życiu i biznesie” + zapis VOD z LIVE+ w cenie 97 PLN
Zestaw zawiera:
– Udział w transmisji internetowej na żywo – 10 grudnia 2016 w godzinach 12:00 – 14:00
– Zapis VOD „Virtual Reality – nieuniknione zmiany w Twoim życiu i biznesie” (przedsprzedaż)

Dostęp do zapisów VOD na 365 dni.
Premiera zapisu VOD 28 grudnia 2016.

c) Pełen pakiet Virtual Reality w cenie 297 PLN
Zestaw zawiera:
– Udział w transmisji internetowej na żywo – 10 grudnia 2016 w godzinach 12:00 – 14:00
– Zapis VOD „Virtual Reality – nieuniknione zmiany w Twoim życiu i biznesie” (przedsprzedaż)
– Zapis VOD z Virtual Reality Workshop (przedsprzedaż)

Dostęp do zapisów VOD na 365 dni.
Premiera zapisów VOD 28 grudnia 2016.

 

Transmisja internetowa – to relacja ze szkolenia możliwa do oglądania na bieżąco
w trakcie trwania szkolenia, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ relacja dostępna jest wyłącznie online.

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

Dostęp do zapisu VOD jest ważny przez 365 dni od momentu aktywacji przy użyciu kodu, który zostanie wysłany drogą mailową na adres email podany w zamówieniu. Kod zostanie przesłany z adresu: dostep@wayup.pl wiadomością o temacie „WayUp.pl – Twój Link Aktywacyjny”.

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK