Regulamin promocji „Wielkanoc 2016”

Regulamin promocji Wielkanoc 2016

Udział w promocji może wziąć każdy, kto w dniach 25 marca – 5 kwietnia 2016 do godziny 23:59 zamówi i opłaci w sklepie MentalWay produkt Maska Zakaz Stękania – szablon do samodzielnego składania.

Rabat na zapisy VOD szkoleń

MentalWay oferuje Ci możliwość uzyskania rabatu na zapisy VOD szkoleń na warunkach określonych w niniejszym regulaminie.

MentalWay przyzna jednorazowy kod rabatowy uprawniający do 40% zniżki na zamówione zapisy VOD każdemu, kto zamówi i opłaci w sklepie MentalWay produkt Maska Zakaz Stękania – szablon do samodzielnego składania.

Kod uprawnia do 40% zniżki na produkty VOD znajdujące się na stronie: http://sklep.mentalway.pl/32-zapisy-vod-szkolen

Rabat nalicza się od Ceny produktów, NIE od ich wartości.

Kod rabatowy zostanie wysłany na wskazany przez kupującego adres e-mail po zaksięgowaniu płatności.

Kod przypisany jest do Kupującego i może być użyty wyłącznie raz.
Kod jest ważny do dnia 11 kwietnia 2016 do godziny 23:59.

Zapis VODto produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

LIVE / LIVE + – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

Cyfrowy skrypt coachingowy – jest to strona internetowa, na której znajduje się formularz składający się z kilkudziesięciu stron, z którego aby móc korzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ skrypt dostępny jest wyłącznie w formie on-line, do codziennego uzupełniania.

Drukowany skrypt coachingowy to drukowane materiały wysyłane na koszt kupującego pod wskazany przez niego adres wysyłki. Skrypt składa się z kilkudziesięciu stron do codziennego wypełniania przez koleje kilka tygodni.

Dostęp on-line do zakupionych Zapisów VOD oraz / lub LIVE/ LIVE+ na 365 dni.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w dniach 25 marca – 11 kwietnia 2016 do godziny 23:59

Postanowienia końcowe:

Koszty przesyłki drukowanych skryptów coachingowych ponosi kupujący.

Termin możliwości odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od daty zakupu.

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami i w przypadku pakietów Home Study Edition obowiązuje do wyczerpania zapasów skryptów coachingowych.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK