Regulamin promocji „Retransmisja Mental Lingua Franca”

Regulamin promocji „Retransmisja Mental Lingua Franca”

Warunki uczestnictwa w promocji

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 9-10 marca 2017 do godziny 20:00 promocji jeśli jesteś fanem strony MentalWay na Facebook: https://www.facebook.com/mentalway

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych produktów z 20% rabatem, korzystając z kodu rabatowego: MLF-FB

Promocja jest ograniczona czasowo oraz ilościowo i trwa w terminie 8-10 marca 2017 do godziny 20:00 lub do wyczerpania zapasów.

a) Mental Lingua Franca Home Study Edition (wersja cyfrowa) w cenie 480 PLN
W skład pakietu wchodzą:
– Zapis VOD szkolenia Mental Lingua Franca 1.0
– Zapis VOD szkolenia Mental Lingua Franca 2.0
– Zapis VOD szkolenia Mental Lingua Franca 3.0
– Skrypt coachingowy z ćwiczeniami na 100 tygodni w wersji online

Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.

b) Mental Lingua Franca – zapis VOD z trzech edycji szkolenia w cenie 320 PLN
W skład zestawu wchodzą:
– Zapis VOD szkolenia Mental Lingua Franca 1.0
– Zapis VOD szkolenia Mental Lingua Franca 2.0
– Zapis VOD szkolenia Mental Lingua Franca 3.0
Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.
c) Skrypt coachingowy Mental Lingua Franca na 100 tygodni (wersja online) w cenie 160 PLN
Cena nie zawiera kosztów wysyłki.

 

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.
Dostęp do zapisu VOD jest ważny przez 365 dni od momentu aktywacji przy użyciu kodu, który zostanie wysłany drogą mailową na adres email podany w zamówieniu. Kod zostanie przesłany z adresu: dostep@wayup.pl wiadomością o temacie „WayUp.pl – Twój Link Aktywacyjny”.
Skrypt coachingowy online – jest to strona internetowa, na której znajduje się formularz składający się z kilkudziesięciu stron, z którego aby móc korzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ skrypt dostępny jest wyłącznie w formie on-line, do codziennego uzupełniania.

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK