regulamin-transmisji-krmw

Zasady promocji dla uczestników 11. Edycji szkolenia Neuro Marketing and Neuro Sales oraz 26. Edycji Klubu Rozwoju MentalWay

Warunki uczestnictwa w promocji
Możesz wziąć udział w oferowanej w dniu dzisiejszym promocji jeśli uczesniczyłeś/aś w 11. Edycji szkolenia Neuro Marketing and Neuro Sales lub  w 26. Edycji szkolenia Klub Rozwoju MentalWay.

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:
MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia produktów z poniższej listy 
w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa wyłącznie w dniu 12 maja 2014, do godziny 23:59.

a) Przedsprzedaż zapisu VOD ze szkolenia Klub Rozwoju MentalWay 26

 za 50 PLN

Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.

b) Przedsprzedaż zapisu VOD ze szkolenia Neuro Marketing and Neuro Sales 11

 za 100 PLN

Dostęp do zapisu VOD  na 365 dni.

c) Bilet na Szkolenie MentalMoney 4.0 oraz zapis VOD MentalMoney 3.0

 za 397 PLN

Planowany termin szkolenia: 30 maja -1 czerwca 2014.

Cena szkolenia nie zawiera kosztów noclegu, wyżywienia oraz cateringu!

Dostęp do zapisu VOD  na 365 dni.

Zapis VOD – to produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

Ceny powyższe są cenami brutto oraz obowiązują w przypadku zakupu w dniu 12 maja 2014.

Termin możliwości odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od daty zakupu.

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Postanowienia końcowe

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszych Zasadach zastosowanie ma  Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin oraz w podczas evetów stacjonarnych w sklepie.

 

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK