Regulamin Urban Samuraj MAD MIKE EDITION

Regulamin promocji URBAN SAMURAI – MAD MIKE EDITION

Warunki uczestnictwa w promocji
Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 20 maja – 8 czerwca 2015 promocji, jeśli jesteś zapisany na Newsletter MentalWay.pl lub jesteś naszym fanem na Facebooku (http://Facebook.com/MentalWay)

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych
MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia produktów z poniższej listy 
w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.

Promocja jest ograniczona czasowo i trwa w dniach 20 maja – 8 czerwca 2015 roku.

  1. a) Pakiet Urban Samurai za 2500 PLN

W skład pakietu wchodzą:
– 1 bilet na szkolenie Urban Samurai w dniach 17-21 czerwca 2015.
– Zapis VOD ze szkolenia Leadership Point 2.0 + 1.0
– Zapis VOD ze szkolenia Dream Team Rentgen 2.0 + 1.0

  1. b) Pakiet DOUBLE Urban Samurai za 4500 PLN

W skład pakietu wchodzą:
– 2 bilety na szkolenie Urban Samurai w dniach 17-21 czerwca 2015.
– 2 zapisy VOD ze szkolenia Leadership Point 2.0 + 1.0
– 2 zapisy VOD ze szkolenia Dream Team Rentgen 2.0 + 1.0

Cena nie zawiera kosztów dojazdu na miejsce szkolenia.
 W szkoleniu mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie lub osoby, które w szkoleniu wezmą udział wspólnie z prawnym opiekunem.

Dostęp do zapisów VOD na 365 dni.

Zapis VOD – to produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.

Postanowienia końcowe
Ceny powyższe są cenami brutto oraz obowiązują w przypadku zakupu w dniach 20 maja – 8 czerwca 2015. Termin możliwości odstąpienia od umowy wynosi 14 dni od daty zakupu.

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:
W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie, zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin oraz podczas eventów stacjonarnych w sklepie.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK