Regulamin zakupu materiałów do szkolenia „Filar 4 - Legacy”

Regulamin zakupu materiałów do szkolenia „Filar 4 – Legacy”

Warunki uczestnictwa w promocji

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 2-10 grudnia 2017 do godziny 22:00, jeśli jesteś zapisany/a na Newsletter MentalWay.pl lub jesteś fanem strony MentalWay na Facebooku: https://www.facebook.com/MentalWay/

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.
Promocja jest ograniczona czasowo oraz ilościowo i trwa w terminie 1 2-10 grudnia 2017 do godziny 22:00 lub do wyczerpania zapasów.

a) Zeszyt ćwiczeń Filar 4 – Legacy w wersji drukowanej w cenie 99 PLN (przedsprzedaż)
Cena nie zawiera kosztów wysyłki. Wysyłka od 5 grudnia 2017.

b) Zeszyt ćwiczeń Filar 4 – Legacy w wersji online w cenie 89 PLN (przedsprzedaż)
Dostęp do zeszytu ćwiczeń od 6 grudnia 2017.

d) Zestaw 120 fiszek “Filar 4 – Legacy”
Cena zestawu: 77 PLN
Cena dla posiadaczy MentalWayandia Memebership – 59 PLN
Cena nie zawiera kosztów wysyłki.

Fiszki szkoleniowe – jest to forma pomocy naukowo – szkoleniowej w formie wizytówek ze motywacyjnymi sloganami oraz zadaniami.

Zeszyt ćwiczeń online – to zeszyt ćwiczeń w formie on-line, zawierający ćwiczenia maksymalizujące efekty poszkoleniowe.

Zeszyt ćwiczeń online – jest to strona internetowa, na której znajduje się formularz składający się z kilkudziesięciu stron, z którego aby móc korzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ skrypt dostępny jest wyłącznie w formie on-line, do codziennego uzupełniania.

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK