Regulamin zakupu produktów do szkolenia Filar 1 - Egzystencja

Regulamin zakupu produktów do szkolenia Filar 1 – Egzystencja

Warunki uczestnictwa w promocji

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 4-31 marca 2017, jeśli jesteś zapisany/a na Newsletter MentalWay.pl lub jesteś fanem strony MentalWay na Facebooku: https://www.facebook.com/MentalWay/

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.
Promocja jest ograniczona czasowo oraz ilościowo i trwa w terminie 4-20 marca 2017.

a) Rozszerzony kurs online Filar 1 – Egzystencja
W skład pakietu wchodzą:
– Zapis VOD ze szkolenia
– Kurs online do szkolenia
– Podstawowy zeszyt ćwiczeń online
– Podstawowy zeszyt ćwiczeń (druk) – przedsprzedaż
– Zapis MP3 ze szkolenia
– Fiszki elektroniczne
– Fiszki drukowane

Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.
Wysyłka drukowanego zeszytu ćwiczeń i fiszek od 10 kwietnia 2017.

Cena rozszerzonego kursu online w dniach 4-31 marca 2017 – 1199 PLN
Cena rozszerzonego kursu online w dniach 4-31 marca 2017 dla posiadaczy karty Mentalwayandia Membership – 1099 PLN
Cena rozszerzonego kursu online od 1 kwietnia 2017 – 1499 PLN

b) Podstawowy zeszyt ćwiczeń Filar 1 – Egzystencja w wersji online w cenie 99 PLN

Dostęp do podstawowego skryptu z ćwiczeniami od 7 marca 2017

 

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.
Dostęp do zapisu VOD jest ważny przez 365 dni od momentu aktywacji przy użyciu kodu, który zostanie wysłany drogą mailową na adres email podany w zamówieniu. Kod zostanie przesłany z adresu: dostep@wayup.pl wiadomością o temacie „WayUp.pl – Twój Link Aktywacyjny”.

KURS ONLINE – jest to strona internetowa, na której znajduje się formularz składający się z kilkudziesięciu stron, z którego aby móc korzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ skrypt dostępny jest wyłącznie w formie on-line, do codziennego uzupełniania.

Zapis MP3 – to pliki w formie audio dostępne do odtwarzania lub pobrania na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online (aby pobrać pliki, również trzeba mieć dostęp do Internetu).

Fiszki szkoleniowe – jest to forma pomocy naukowo – szkoleniowej w formie wizytówek ze motywacyjnymi sloganami oraz zadaniami.

Skrypt szkoleniowy – to zeszyt ćwiczeń w formie on-line, zawierający ćwiczenia maksymalizujące efekty poszkoleniowe.

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK