Regulamin zakupu produktów do szkolenia Filar 2 - Happiness

Regulamin zakupu produktów do szkolenia Filar 2 – Happiness

Warunki uczestnictwa w promocji

Możesz wziąć udział w oferowanej w dniach 3-18 czerwca 2017, jeśli jesteś zapisany/a na Newsletter MentalWay.pl lub jesteś fanem strony MentalWay na Facebooku: https://www.facebook.com/MentalWay/

Zakup szkoleń i produktów w cenach promocyjnych:

MentalWay oferuje Ci możliwość zakupienia poniższych produktów w cenach promocyjnych na warunkach określonych w promocji.
Promocja jest ograniczona czasowo oraz ilościowo i trwa w terminie 3-18 czerwca 2017.

a) Rozszerzony kurs online Filar 2 – Happiness
W skład pakietu wchodzą:
– Zapis VOD ze szkolenia
– Kurs online do szkolenia
– Podstawowy zeszyt ćwiczeń online
– Zapis MP3 ze szkolenia
– Fiszki elektroniczne
– Podstawowy zeszyt ćwiczeń drukowany
– Fiszki drukowane – zestaw 120 szt.

Cena nie zawiera kosztów wysyłki.

Dostęp do zapisu VOD na 365 dni.
Dostęp do zapisu VOD od 20 czerwca 2017.
Dostęp do kursu online od 20 czerwca 2017.
Dostęp do podstawowego zeszytu ćwiczeń online 6 czerwca 2017.
Dostęp do zapisu MP3 od 20 czerwca 2017.
Dostęp do fiszek elektronicznych od lipca 2017.

Cena rozszerzonego kursu online w dniach 3-11 czerwca 2017 – 1199 PLN
Cena rozszerzonego kursu online w dniach 3-11 czerwca 2017 dla posiadaczy karty Mentalwayandia Membership – 1099 PLN
Cena rozszerzonego kursu online od 12 marca 2017 – 1499 PLN

b) Podstawowy zeszyt ćwiczeń Filar 2 – Happiness w wersji drukowanej w cenie 109 PLN
Cena nie zawiera kosztów wysyłki.
Wysyłka skryptu z ćwiczeniami od 6 czerwca 2017

c) Podstawowy zeszyt ćwiczeń Filar 1 – Egzystencja w wersji online w cenie 99 PLN
Dostęp do podstawowego skryptu z ćwiczeniami od 6 czerwca 2017.

 

Zapis VOD – forma szkolenia i prezentacji audio/video online – produkt w formie Video On Demand (wideo na żądanie) dostępny na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online.
Dostęp do zapisu VOD jest ważny przez 365 dni od momentu aktywacji przy użyciu kodu, który zostanie wysłany drogą mailową na adres email podany w zamówieniu. Kod zostanie przesłany z adresu: dostep@wayup.pl wiadomością o temacie „WayUp.pl – Twój Link Aktywacyjny”.

KURS ONLINE – jest to strona internetowa, na której znajduje się formularz składający się z kilkudziesięciu stron, z którego aby móc korzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ skrypt dostępny jest wyłącznie w formie on-line, do codziennego uzupełniania.

Zapis MP3 – to pliki w formie audio dostępne do odtwarzania lub pobrania na platformie WayUp.pl, z której aby skorzystać należy mieć dostęp do Internetu, ponieważ produkt jest dostępny wyłącznie w formie online (aby pobrać pliki, również trzeba mieć dostęp do Internetu).

Fiszki szkoleniowe – jest to forma pomocy naukowo – szkoleniowej w formie wizytówek ze motywacyjnymi sloganami oraz zadaniami.

Zeszyt ćwiczeń online – to zeszyt ćwiczeń w formie on-line, zawierający ćwiczenia maksymalizujące efekty poszkoleniowe.

Postanowienia końcowe:

Powyższa promocja nie łączy się z innymi promocjami.

Wyłączenie odpowiedzialności:

W pozostałym zakresie, do spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie ma Regulamin MentalWay dostępny na stronie http://sklep.mentalway.pl/regulamin.

Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK