Darmowe retransmisje
szkoleń Michała Wawrzyniaka

Stwórz nawyk regularnego rozwoju!

Czym są retransmisje?

Michał Wawrzyniak jest autorem największej biblioteki szkoleń VOD w Europie (WayUp.pl). Dlatego postanowiliśmy nadawać dwa razy w tygodniu retransmisje fragmentów tych materiałów na fanpage MentalWay na Facebooku. Od teraz 2x w tygodniu możesz obejrzeć aż 100 min szkolenia. Pierwsze 40 min jest dostępne dla każdego, a pozostałe 60 min wyłącznie dla posiadaczy karty Mentalwayandia Membership.

najbliższa retransmisja:
Will Power

wtorek, 18 lipca 2017, godzina 20:00

Wzmocnij swoją siłę woli!

Jak często widzisz, że ktoś w Twoim otoczeniu się poddaje? Ile razy Ty sam odpuszczasz nie wiedząc, że tuż za rogiem może czekać upragniony cel?

  • Dlaczego niemal wszyscy mamy problem z wytrwałością i co zrobić, aby poprawić ten bardzo ważny aspekt?
  • Co osłabia naszą siłę woli i w jaki prosty sposób eliminować te rzeczy z naszego życia?
  • Dlaczego rezygnując z nowoczesnych rozwiązań i technologii skazujemy się na osłabienie naszej wytrwałości i siły woli?

ZAPIS VOD + SKRYPT COACHINGOWY NA 100 DNI
AŻ 20% TANIEJ!

SPRAWDŹ PROMOCJĘ

Do retransmisji pozostało:

kolejne retransmisje: 
Sprawdź program

zobacz, co czeka cię w najbliższych tygodniach

Zostaw nam swój adres e-mail
 i bądź na bieżąco!

O prowadzącym

Michał Wawrzyniak

Michał Wawrzyniak AKA Kołcz Majk - Założyciel MentalWay. Biznesmen, artysta, filantrop. Autor bestsellerowych książek: Nie Interesuje Mnie Bycie Zwykłym Człowiekiem i HejtoHolik oraz super bestsellera Guru Kultu..ry. Inicjator Milionowego Klubu Rozwoju MentalWay łączącego charytaywność i rozwój.

Od lat dąży do rozpowszechnienia idei rozwoju osobistego oraz polepszenia statusu życia ludzi nie tylko w Polsce, ale i na świecie - uczestnicy jego szkoleń przyjeżdżają oraz przylatują z 22 krajów świata. Jako jeden z nielicznych miał możliwość osobistego poznania Sir Richarda Bransona oraz spędzenia z nim tygodnia na jego prywatnej wyspie Necker Island. W jego pracy oraz codziennych zajęciach przyświeca mu idea oraz życiowe motto "Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko".

Swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe wykorzystuje umiejętnie ucząc ludzi z wielu branż, pomagając poukładać życie w jego wielu aspektach. Szerokie spektrum tematyczne w jakim się porusza i sam zgłębia wiedzę otwiera nieograniczone możliwości rozwoju i nauki z jego autorskich szkoleń w MentalWay.

© Copyright 2017 - MentalWay Michał Wawrzyniak - All Rights Reserved