Retransmisje - DZIĘKUJEMY

Dziękujemy za zapis!
Otrzymasz informacje o kolejnych retransmisjach

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”14″ width=”700″]

Pamietaj: retransmisja ma charakter telewizyjny – można ją oglądać wyłącznie na żywo. Po zakończeniu materiał zniknie z sieci.

[/text_block]

Pokaż nam, że doceniasz to, co robimy i udostępnij informacje o Retransmisjach! Dzięki temu więcej osób skorzysta z tej szansy. ?
Chcesz oglądać więcej?

Dołącz do grupy Mentalwayandia membership!

Dołącz do unikalnej społeczności

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”16″]

Jeśli chcesz oglądać całe, ponad półtoragodzinne retransmisje – dołącz do grupy Mentalwayandia Membership. To nie tylko retransmisje, ale także o wiele więcej przywilejów i materiałów, niedostępnych nigdzie indziej!

To coś znacznie więcej niż program lojalnościowy – to przynależność do unikalnej społeczności, otwartej na rozwój i głodnej życia!

[/text_block]

Poznaj wszystkie przywileje:

— SPACER —

  • PEŁNE retransmisje fragmentów szkoleń
  • Zamknięta grupa na Facebooku
  • Niższe ceny na wybrane produkty w sklepie MentalWay
  • Dostęp do programu MMC Concierge
  • Pełne wersje UNCUT wywiadów Michała Wawrzyniaka
  • Przedpremierowe i ekskluzywne treści i produkty
  • Newsy, informacje i powiadomienia bezpośrednio od Michała
— SPACER —

— SPACER —

— SPACER —

APLIKUJ O KARTĘ

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”16″]

Jeżeli masz pytania w temacie Mentalwayandii Membership, skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem grupy, Mateuszem Makarskim – m.makarski@mentalway.pl.

[/text_block]

— SPACER —

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”13″ font_color=”%23b5b5b5″ width=”940″]© Copyright 2017 – MentalWay Michał Wawrzyniak – All Rights Reserved[/text_block]
Witaj,
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały edukacyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, informujemy Cię, że stale dopasowujemy treści marketingowe do Twoich zainteresowań. Dzięki nim możemy rozwijać nasze usług i przedstawiać Ci oferty, które są jak najlepiej dostosowane do Twoich potrzeb.

O jakich danych mówimy?
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych i innych funkcjonalności udostępnianych przez Mentalway Michał Wawrzyniak, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.

Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne. Więcej informacji znajduje się na podstronie polityka prywatności.

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o profilowaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich przetwarzanie danych naszych klientów będzie odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

OK